@SilentWolf (30.07.2018 13:15): boom japonskejch her na PC nastartovalo první Dark Souls a od té doby už dávno běží. Samozřejmě na Sony a Nintendo se to (kromě emulace) nevztahuje, ale tam to ani nikdo čekat nemůže :)
@CrocoRay (30.07.2018 13:08): Jo, už se chystá i Kiwami (remake jedničky) a pochybuji, že zůstanou jen u těchto. Bude i třeba Valkyria Chronicles 4 na PC apod.. snad to bude úspěšné a nastartuje to větší boom v konverzích na PC.

Překvapuje mě ta nízká cena (na to, že se nejedná o odfkláknutý port, jak mají Japonci ve zvyku), ale snad si to díky tomu koupí více lidí.
Na PS4 za 400,-

Zrovna se dívám, zda mě tam nezaujme něco víc, než na steamu. Sháním něco na silně nepravidelné letní hraní. Tak jdu zatím aspoň zkusit demo šestky.
@Paul (12.06.2018 00:58): joooo já si kupoval ps4 kvůli jinejm hrám, které ač vyloženě nezklamali, tak nakonec vesměs nedosáhli mého očekávání, o Yakuze jsem měl jen malé povědomí a začal ji hrát jen tak mimochodem a byla to parádní jízda :-P
@SíDžej (12.06.2018 00:48): super, hra kvůli který jsem z velký části koupil konzoli a za kterou jsem dal 14 kil, aby mě ani za 4 hodiny hraní nedokázala chytnout, teď je za pakatel na PC

Jsem zvědav jestli se někdy dokopu dát tomu třetí šanci.
docela překvapení, že hra nemá autosave a budu si muset první hodinku hraní někdy zvopakovat, mno nevadí :-P
@Bodkin (11.11.2017 15:30): Asi takhle:
1) Yakuzu ještě nemám
2) Kamarádi a spolupracovníci mají Uncharted 1 za super hru, takže to musím dohrát, udělat si názor a pak se jim smát
3) Chci to mít prostě za sebou
4) Konečně koment!
Z Bodkina se stává weeb a nadšenec do Japonska. Kam ten svět spěje :O
@Drolin (10.11.2017 20:39): Sleeping Dogs zbožňuji, takže jestli se ti nebude líbit nebo tě zklame (žluté hodnocení a níž), tak ať se to raději nedozvím :)

Nier a Nioh taky láká. Ale nejdřív dohraji počtvrté Sleeping Dogs a pak Last of Us a první Uncharted, ať nemám mezi kamarády peklo. A pak to vypadá na tu Yakuzu no :)
@Zoltan (10.11.2017 20:19): Pokud Bodkin s napsáním komentáře zklame a nenapíše ho tak až já Zero dohraji tak komentář napíši stoprocentně protože se musím s názory na tento klenot opravdu podělit :D
Ha, konečně někdo přidal Yakuzu. Doufám ji ohodnotí co nejvíc lidí (Bodkine!), ať vím jestli si ji mám pořídit pod stromeček :)