Zdravím prosím vás mam hru v ruštině nevím proč mužete mi nekdo poradit kde se dá jazyk změnit zpět do en ? nemužu to nikde najít díky za každu radu
@Fritol (30.12.2020 16:05): Tezko rict..ale jestli to bude tak jak si myslim, bude to rana z cisteho nebe..ale mozna jen moc fantaziruju.
Ale kdyz vezmu v potaz kolik museli vydelat na Skyrimu a Falloutu 4 tak to mozna bude vetsi balik nez to co nakra.. ehm..vybral Roberts na SC :) taky tym se jim z te stovky rozrostl na par set, prave na Starfield..proste cekam velke veci.
A kdyz Microsoft Starfield spatril, vytahl penezenku a celou ji vysypal na stul a ani na chvili nezavahal
@Charllize (30.12.2020 15:23): Jak říkáš, Frontier je na nezávislého vývojáře gigant v podstatě. Navíc mají víc týmů a dělají i jiné hry.

Ale jasně, v Egosoftu půjde asi víc o to nadšení než o peníze, jinak by se dávno někomu upsali. Jen je otázka, zda je to takhle udržitelné do budoucna. Až bude jednou ten Star Citizen vypadat tak, jak slibovali, tak po X ani pes neštěkne. Mají štěstí, že SC tak nikdy vypadat nebude ale. :D
@Fritol (30.12.2020 15:15): Ja myslim ze oni jsou proste studio kde jsou nadsenci do te jejich serie a o nejake extremni vydelky jim ani nejde. Kdyz obcas koukam na ty jejich streamy je to jak kdybych to hral ja a ne nekdo kdo by mel hru propagovat. myslim ze ten jejich pristup je mozna duvod proc jsou samostatni vzasade pac nejaka korporatni masinerie neni proste pro ne. Neco jako dedek v horske chatce co vyrabi ze dreva krakonose a je spokojenej a kdyz nekdo prijde s obchodni nabidkou, zavre chlivek a dela za tam neni :)
BTW frontier je taky samostatne tusim, pac Braben je taky dusi zaprodany fanatik a zrejme kdyby musel svoji celozivotni Elite prodat nekomu jinymu tak by sel skocit z mostu, ale je fakt ze jsou daleko mohutnejsi nez Egosoft.
Mně tak trochu přijde, že Egosoft nestačí době. Vyrostla jim konkurence v podobě Elite a částečně i Star Citizen a vedle rozšiřování herních možností je potřeba jít s dobou i graficky, což ve 20 lidech asi moc dobře nejde. Vždyť ta série je prakticky AAA záležitost od malinkého indie studia a X4 je po Rebirth už druhý "fuckup" trochu.

Mají jediné štěstí, že armáda fanboyů od nich koupí cokoliv a komerčně nepropadnou. Imo by jim ale vůbec neuškodilo, kdyby je někdo koupil a nalil do nich peníze. Bych se klidně vsadil, že o ně už někdo projevil zájem, protože X jsou hry, které lze dojit dlouhodobě a takové tituly má rád každý vydavatel. Viz zmíněné Elite.
@Mitisko (komentář): To musis dat jeste Egosoftu cas, dva roky je malo. Vsak i X Rebirth dali nakonec dokupy. Ty jejich hry nebudou nikdy dokonaly. Jsou mensi studio a osobne si myslim ze je vubec zazrak ze dokazou udelat tak komplexni hru. Vzhled postav a jejich animace bych vubec neresil, to neni priorita a je to vzasade jen krovi. Oni si nabrali trosku vic nez jsou schopni dokonale udelat, jenze uz neni cesty zpet, kazdy dil musi byt vetsi a lepsi..narusta jim to do obludnych rozmeru. Ale i tak ty jejich hry jsou dost unikat a kdyz clovek odpusti jistou rozbitost a spis beckove podani, je to raj pro vesmirneho dobrodruha a magnata.
ja zatim zustal u rebirth, na X4 jeste par let pockam, i kdyz ho koupeny mam :)
Nerád sa k tomu priznávam, ale viac ma bavilo rozširovanie impéria v X Rebirth, pretože som si to fakt zaslúžil, toto treba brať ako datadisk a pieskovisko.
@Charllize (09.02.2019 11:07): Uh... Na takové hry už nemám čas. Tak asi zůstanu u čekání na Everspace v bundlu, to bude dostatečně casual snad. :D Popřípadě tu mám ještě Rebel Galaxy a brzo bude dvojka.
@Fritol (09.02.2019 11:04): No, Elite po tech poslednich updatech taky zacina byt slozitejsi a slozitejsi. Posledne nejake skenovani soustav a objektu a kdyz jsem zapnul ten interface co k tomu je naskocil asi 10ti strankovej tutorial, tak jsem to zase hned zavrel a vypnul:) Ale ne, ted o vikendu se na to podivam poradne.

Me z X serie bavil nejvic Rebirth, podle me je o neco vic intuitivni nez jeho predchudci, ale samo je tam toho taky tri zadele.
@Charllize (09.02.2019 09:59): Spíš nedůvěřuju někomu, kdo na překladyher nemá jediný překlad ještě a navíc na tom dělá úplně sám. Takové překlady od nováčků většinou nevzniknou. Ale tak třeba se pletu.
@Jab (30.11.2018 22:14): Já věnoval pár hodin X2 a je to na mě moc komplexní, nevěnuju tomu prostě tolik času. Ale jsou to krásné hry, to jo. Akorát dám přednost víc casual simulatorům.
@Fritol (30.11.2018 17:28): Už mám několik jejich "X" a ještě jsem žádné pořádně nehrál. Vždy mě to láká, ale prostě nějak to také vždy po pár minutách vypnu, páč mi to přijde prázdné jak vesmír sám. Ale krásně prázdné. :)
@Fritol (30.11.2018 17:28): Ja myslim ze rozdychaji, protoze s tim pocitaji a jsou na to zvykly :))

Ale jinak je to skoda, Egosoft je super firma a mrzi me ze se jim nedari ve vetsim meritku. Kdo ti nabidne oficialni crack kdyz mas origos abys nemusel pouzivat steam, myslim ze jen oni:)
Tak dle prvních ohlasů opět průser... Mám takové obavy, že tohle už Egosoft nerozdýchá. Čekám, kdy je THQ koupí. :D
Škoda, že jsem si je vždycky jen pořídil, ale nikdy jsem neměl čas si je zahrát :-) A když už je úvaha, že bych si mohl zahrát poslední díl, tak vyjde nějaký nový. Ale tak to mám s více herními sériemi, které jen syslím s tím, že to si budu chtít zahrát, ale nikdy k tomu nedojde :-)