Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wulverblade

83
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
akce > bojová
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.10.2017 Switch
30.01.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
Fully Illustrated, Darkwind Media (sekundární)
Oficiální stránky:
http://wulverblade.com/
Wulverblade je akční plošinovka, kde v kůži tří Keltů (Caradoc, Brennus a Guinevere) ve fiktivním příběhu bojujete za svobodu Skotska. Od konkurence se odlišuje hlavně svým audiovizuálním zpracováním, ručně kreslenou grafikou plnou krve počínaje a dobovým zvukovým doprovodem konče. Hra také obsahuje velké množství informací s reálným historickým podkladem, díky kterým svým způsobem funguje i jako učebnice starodávné keltské-skotské kultury a nejedná se tak jen o bezduchou mlátičku.

Vývojářský tým v čele s Michalem Haeldem strávil 5 let pátráním po historických událostech z roku 120 našeho letopočtu a zaměřili se na osud římské IX. legie složené z pěti tisíců Římanů okupujících Británii. Tato legie se vydala na svůj poslední pochod na sever do Skotska a již nikdy se nevrátila. Co se skutečně stalo se nikdy nedozvíme, ale právě o jejich osudu spekuluje příběh hry Wulverblade.

Hra obsahuje osm úrovní, tři hratelné postavy a po základní kampani i možnost bojovat v aréně. I přesto, že se hra vyvíjela pět let, se tak jedná o hru velice krátkou a rychle dohratelnou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.