Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Worms Revolution

10.10.2012
61
27 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Worms Revolution je další hrou z této série tahových strategií. Přináší nové prvky a 3D grafiku ve spojení s klasickým pohledem z boku. Hra nabízí rozsáhlý mód pro jednoho hráče, který obsahuje 32 misí v kampani a 20 puzzle misí, i multiplayer přes internet nebo lokální hru.

Poprvé je k vidění dynamická voda a fyzice podléhající objekty rozmístěné po mapách. Červi mají své třídy, a tak můžete svůj tým specializovat tak, že každému červíkovi přiřadíte jiné zaměření. Vybírat můžete ze tříd Soldier (voják), Scout (průzkumník), Scientist (vědec) nebo Heavy (těžká váha). Každý z nich má své speciální schopnosti i vzhled. Postupně si můžete odemknout celkem 16 červů, od každého druhu 4, a vytvářet vlastní formace.

Worms Revolution přináší nové zbraně, jako jsou vodní bomby, vodní pistole nebo vodní nálety. Hra jednoho hráče je doplněna příběhem s vtipnými poznámkami. Nechybí ani achievementy svázané se službou Steam.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.