Heh, oni tam přidali Lebel 1886. To jsem ani nečekal, na druhou stranu je to první opravdu moderní puška. Je hezký při tom průřezovém pohledu vidět, jak funguje ta nabíjecí skluzavka.
@Kwoky (21.02.2017 14:18): Já ti nevím, mě docela bavilo. Bylo pro mě zajmavé podívat se jak která zbraň opravdu do detailu funguje. Zvlášť u takových těch tvarově "vyšinutých" jako FAMAS, P90, AUG apod. A to skládání a rozebírání byla někdy nuda a někdy mě to prostě chytlo. Hrál jsem tam pak ty challenge, kde to jedeš na čas, nebo nesmíš udělat chybu a dát vše ve "správném" pořadí. Jako chápu, proč tě to nechytlo, ale pro některý lidi s jistým způsobem přemýšlení je to celkem fajn zenová záležitost :)
@Kwoky (21.02.2017 13:30): Tak pokud nemáš kladný vztah ke zbraním, tak ti to nemá co nabídnout. Já tam mám třeba nahráno 78 hodin a měl bych i víc, kdyby většina zbraní nebyla za kredity, které stojí opravdové peníze.
Kdysi jsem si zkusil rozebrat a složit AK-47 a za půl hodiny jsem to vypnul. Nechápu smysl této "hry".