Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

World of Goo 2

02.08.2024
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Druhý díl logické hry World of Goo od amerického studia 2D Boy vedeného Kylem Gablerem vyšel téměř 16 let po tom prvním. Stejně jako v předchůdci i zde musíte spojováním kuliček Goo stavět roztodivné věže, mosty a další podivnosti, abyste dosáhli trubky, která vaše zbylé kuličky vysaje a vy pokračujete do další úrovně. Ovšem pozor, v každé úrovni je třeba zachránit určitý počet kuliček, a tak plýtvání určitě není na místě.

Nově ve hře najdou využití také různé tekuté hmoty, jako je neurčitá černá kapalina, kterou je třeba v určitém množství dostat do speciální nádoby nebo žhavá láva, ničící vše, k čemu se dostane. Navíc přibyly i kanóny a nové druhy Goo kuliček. Mimo černých, zelených nebo bílých se objevují také hnědé, které při použití splynou s terénem, čímž jej navýší, ledové, které se při pádu z velké výšky roztříští nebo zářící kuličky, osvětlující tmavá místa.

Objeví se i speciální kulička, nebo spíše koule s třemi kukadly, která se může rozdělit a zase spojit dohromady. Jednotlivé úrovně jsou znovu rozděleny do několika kapitol a zůstaly i fyzikální jevy, jako je gravitace nebo vítr. Nintendo Switch verze nabízí na rozdíl od té počítačové také lokální multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.