Tedy ještě se mi nestalo, abych musel kvůli nějaký hře vypínat jádra procesoru. Ještě jsem neviděl chybu kdy se po načtení vůbec nespustí kampaň. Prostě buď je černá obrazovka nebo máte prázdnou mapu. Musej se táhnout nějaký knihovny a udělat si z procesoru čtyřjádro. Pak to jede normálně.

Co je ale na pytel framerate pak je celkem zoufalej. Jede mi to 30-50FPS.

Asi se to ale způsobuje jen datadisk Soviet Assault, ktery je ale, pokud si to dobře pamatuju, do hry implementován tak, že mise jedou se základní hrou napreskáčku. Tutoriál totiž jede naprosto bez problémů bez jakýchkoliv úprav hry ve stovkách FPS.
@El_Banato (komentář): Dostala se ke me slatanina, ve ktere s peti branicimi tanky porazite celou utocici armadu.

Na tom mi nepřijde nic až tak zvláštního. Za druhé světové války se několik takovýchto "bitev" odehrálo se stejným výsledkem jako zde ve hře :) Že pár tanků a vojáků drželo pozici proti celé tankové rotě.
@konvice (10.08.2012 14:23):

Jo, s Karasmanem už se virtuálně stýkáme nějakej pátek, ale tebe borče neznám.. Je úsměvný, jak bazíruješ na + nebo -. Mě je to úplně fuk, každej má právo na svůj vál a nikdy se nezavděčíš všem. Pokud ti dám hodnocení tak to má význam, ne proto, jestli se ti hra líbila, nebo ne, jde o to, jak a co napíšeš... Pokud to sou hovna, tak ode mě dostaneš vždycky mínus. Tenhle koment je kreativní a pobavil, takže máš +.
Njn klasika..hateři a umělečtí analfabeti mi hned dali mínus..

@Bodkin (11.07.2011 14:03): Nestojí, nentí to klon CC,je to shit. Nic nezkazíš tím, když pro jistotu testneš demíčko, jestli se ti bude líbit, tak si to kup, mě to vůbec, ale vůbec nesedlo.

@fak (24.02.2010 23:58): :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.......... :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Jenom s karasmanem troluješ že jo ? :)
prave jsem koupil complete edici (i s datadiskem) za 54Kc, tomu se rika vyhodna koupe :)
Souhlas s Karasmanem, je to vynikající REAL team strategy, myslím že veřejnost plně nedocenila tento skvost žánru. Bohužel.
Tyjo za 99 s DPH se to krásná cena. WiC je luxusní strategie. Dohrál jsem ji de facto dvakrát, podruhé kvůli datadisku, protože to jinak nešlo :-) Kdo to ještě nehrál, za tuhle cenu maximálně doporučuju.
mně se teda taky WiC hodně líbil, hrál jsem dokolečka demo nebo betu nebo co to bylo (několik multiplayerových map) a je to skvělá strategie.. bitvy ve více lidech jsou hodně zajímavé, jenže :) ..jen jsem si musel rýpnout do hodnocení gamespotu, že trochu zapomíná na staré hry, třeba takové co vyšly v osumdesátých/devadesátých letech. Zkrátka se tam nemůže stát, (tady na DH ano), že by Monkey Island 2 vedl doteď žebříček nejlepších her všech dob. Jinak myslím, že gamespot byl (možná i je?) ok. Noa pak je problém, že danou hru někdo nehrál, protože teprve cucal mámě z prsu mléko, a pak se nedostane na špici ani na takovém serveru jako je DH. I když tady si myslím, že na DH je hodně nestandardní průřez hráčskou obcí .. kdyby se sem navalilo hodně mladých hráčů, tak se ta hodnocení posunou jiným směrem.
Ja bych se nedivil, dat tehle hre v profesionalni recenzi pod 90 je proste ostuda, ta hra musi sednout kazdemu, pokud neni opravdu nejaky RTS Geek :) Massive se WiC proste povedl, je na kazdy coul dokonale dodelanou a vyladenou hrou + ma masivni podporu i po vydani, co vic si prat :)
Wold in Conflict je na Gamespotu druhou nejlépe hodnocenou hrou všech dob, není to divné? Sice se o druhé místo dělí s 7 dalšími hrami, mezi nimiž vidím třeba vyhypovaný Orange box (jemuž jsem nikdy nepřišel na chuť) nebo Crysis (i když mne Crysis teda mile zaujalo, tak jej rozhodně nehodnotím jako druhou nejlepší PC hru na světě). Paradoxy..