Docela překvápko, že původní hra zase fičí v pohodě a servery jdou vidět bez jakéhokoliv hacku. A s ET: Legacy (viz odkazy) to i vypadá líp než původní hra.

Překvapivě funkční.
@Gerret (29.03.2012 18:44): Počul som, že povôdne malo ísť o singleplayer datadisk do hry, na ktorom neskor prestali pracovať a v roku 2003 (?) ho vydali zdarma ako zhluk multiplayerovych kampani. Skoda, ten single by som bral (este ze je tu fanusikovsky timegate).
konecne jsem si nasel cas a nainstaloval to musim rict ze toho ani trochu nelituju. je to bomba...
ve schvalování je už Castle Wolfenstein (dosová raritka a předchůdce wolfie her)
Zdá se, že máš pravdu. V budoucnu se to pokusím nahradit jiným komentářem. Smažu cokoliv, co připomíná popis a nahradím kvalitnějším textem.
special: dvě malé rady

1. pokud máš nějaký nápad, jak popis hry zlepšit, můžeš jej editovat přímo (ale nečekej, že ti moderátoři vše schválí, viz věta citovaná Flowerpotem).

2. pokud k té hře nedokážeš napsat víc než pár slov (či dokonce citoslovce), nepiš nic.
MCZ: tím, že hru popisuju (daleko lépe než je tadyten popis nahoře), ji zároveň i hodnotím - vyzvedávám její klady a odlišnosti od klasické doomovky. :) Kdybych měl napsat upřímné pocity ze hry, tak by ze mě nevypadlo víc než ARRRGGGHHHHHH (tak dobrá ta hra je)...
special: takže skrze toho komentáře šíříš nějakou osvětu? Nechci si hrát na proroka, ale mám za to, že zůstaneš ve svém snažení nepochopen.

Už se těším, až se tu objeví první šikula, co do komentáře napíše celý návod :-))
Ale teď vážně, to je docela důležitá věta, protože se často stává opak. Pokud jsi hru hrál, tak jistě víš, že týmkilly mají v ET velké zastoupení. Týmkilly se dějí v ET často.
Nevim jestli je to pochvala (negativni bod od tebe nemam), ale i tak diky za reakci. :)
"Enemy Territory je online FPS hra, kde je vaším úkolem zastřelit co nejvíce nacistů a nebo naopak spojenců - pokaždé těch druhých, než jakých jste členem."
Zvlášť tá druhá časť patrí medzi najzbytočnejšie veci, aké som kedy čítal.