Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wolfenstein 3D: Super Upgrades!

74
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
freeware (dříve placená hra)
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.10.1994 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Neoficiální datadisk pro Wolfenstein 3D, dokládající lépe, než cokoliv jiného, popularitu zakladatele žánru FPS, dal dohromady vydavatel PC verze základní hry, společnost Apogee. Obsahem datadisku, který id software nikdy neautorizovalo, je 815 levelů, vytvořených fanoušky. K lepší orientaci hráče, při výběru levelů, sloužilo rozhraní „WolfMaster“. Součástí tohoto rozšíření jsou ještě dvě aplikace, „WolfCreator“ na tvorbu náhodných levelů a „MapEdit“, editační nástroj pro modery.

Datadisk přinesl i mírné zvýšení obtížnosti. Nacisté se naučili běhat, předstírat sochy, i svoji smrt. Z mrtvých povstali někteří z německých ovčáků, aby se pokusili podruhé zakousnout agenta Blazkowicze, tentokrát jako čtyřnozí duchové. Je třeba se mít na pozoru i před bossy, kteří se v datadisku vyskytují mnohem časteji, než jen na konci epizod a levelů. Nepřítel může překvapit zpoza falešných stěn, ale Blazkowicz zas jeho, díky hologramovým dveřím.

Super upgrades! Stálo v předprodeji 40 a po vydání 60 dolarů. Zákazník v balení obdržel kartičku s cheaty a zaktualizovanou verzí základní hry.


Poslední diskuzní příspěvek

The Renovation dohráno. Označení Setu je myslím C. Před třemi lety dohrán Shankenstein. Až nyní se mi povedlo to, co jsem psal už tehdy.…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.