Wo Long: Fallen Dynasty - Upheaval in Jingxiang

12.12.2023

rozšíření

Poslední ze tří předem oznámených DLC, které nás tentokrát zavede do období po ukončení hlavního příběhu hry. Rok po poražení Yu Jiho se hrozba elixíru opět stává skutečností. Yuan Shu, poháněn nenávistí k lidstvu, tajně plánuje vytvořit svět démonů.

Upheaval in Jingxiang obsahuje tři nové hlavní a devět vedlejších misí, novou výbavu, nepřátele, nové "stratagem" efekty a vyšší úroveň obtížnosti "Path of the Dragon King". Také nabízí nový typ zbraně bič, božskou bestii Chenghuanga a čtyři nové společníky. Těmi jsou mladý válečník Guan Ping, Liu Beiho manželka Lady Mi, šermíř Dangu a nový spojenec Zhou Cang.

DLC 2 a 3 doporučuji. Jednotlivé mise jsou sice stále dost jednoduché, místy až odpočinkové, ale obtížnost některých bossů je násobně vyšší než v základní hře. Stále ale působí datelně, takže mě nic nenutilo pustit se do vyšších NG+ obtížností jako třeba DLC v Niohu a přefarmit se. Naopak mě hra konečně donutila opravdu (hodiny) experimentovat s magií, kterou jsem v základní hře vůbec nevyužívala a vlastně ten systém elementů ani nechápala. Super je, že zatímco v Niohu každá změna buildu byla hrozně bolestná, protože stála hodiny a hodiny farmení, tak ve Wo Longu se prakticky bez práce koupete v milionech goldů a změna celého buildu stojí desetitisíce. Takže pokud vás baví zkoumat mechaniky kouzel a elementů, přenastavovat si postavičku a schopnosti výbavy, tak směle do toho. Konkrétně jsem teda přeskládávala build 2x, jednou u Taishi Ciho v DLC2 (který je teď ale možná jednodušší, v patch logu psali něco o špatně nastaveném morale boostu u něj), a jednou u Yuan Shu v DLC3, kterýho beztak ještě nerfnou, protože na všech Wo Long fórech brečí jak se nedá dát. Dá. Ale chtělo to 60+ pokusů* :)

* Edit: 50+ pokusů, ragequit, vrátit se k tomu, 10 pokusů, kompletní přeskládání buildu a herního stylu, a pak relativně v pohodě na třetí pokus padl...