Wizardry II: The Knight of Diamonds

@ugraugra (08.04.2017 17:41): Tak 13.level není povinný, ale v manuálu píší že by postavy měly mít alespoň tuto úroveň, jinak budou těžke přežívat. Tak to možná skončím velmi brzy, protože díky závěrečnému souboji v jedničce byly několika postavám vyluxovány 2-3 levely. Takže přijdou do dvojky jako těžcí zelenáči :)) Ale i tak začínám pozvolan přípravu na deníček, mapy v Excelu a začínám jíst hodně sladkého (jahodové knedlíky), abych se obalil nervama :)

V popisu se píše, že postavy musí mít level 13. To platí pro všechny verze? Já totiž zkusil své hrdiny z jedničky naimportovat do druhého dílu a mohl jsem si vybírat ze všech postav, které jsem v jedničce vytvářel. A byly tam postavy na levelech 10-13. Omezení jsem tedy žádné nezaregistroval.

@ugraugra (28.03.2014 18:16): No vzhledem k tomu, jak ma postaveno hodnocení, tak není divu :) Ale problém této hry (a vlastně i dílu třetího) je v tom, že člověk musí začít s partou z minulého dílu, takže to zábavné levelování se zde moc neděje - to samé jako u Bard's Tale 2/3. A samozřejmě permanentní smrt, prostě peklo :) Já to zhodnotil tak, že dám Wiz1 a pak Wiz5. A zkusím schválně z hecu nejtěžší cRPG historie - Wiz4 :) Jen tak, kam se dostanu.