Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

We Happy Few - Roger & James in They Came From Below

04.04.2019
kompatibilní
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Jedná se o první rozšíření hry We Happy Few. Hráč se tentokrát ujímá role Rogera Bacona, který se se svým přítelem Jamesem Maxwellem pokouší najít ztracenou profesorku Faraday, jež zmizela za znepokojujících okolností, zatímco její laboratoř teď obývají nebezpeční robotí nájezdníci. Ze hry tentokrát odpadly určité open world, RPG i survivalové prvky - např. se už na mapě náhodně negenerují události a nepřátelé, hráč už nemusí řešit starosti jako hlad a žízeň a není zde možnost craftování. Na druhou stranu k dispozici přibývá zbrusu nová zbraň na dálku a nové lokace.


Poslední diskuzní příspěvek

To vypadá tak debilně, že si to chci samozřejmě okamžitě zahrát :D Hlavně Roger je neuvěřitelné pako už v základní hře.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Prakticky úplně jiná hra. Pryč jsou survival, open world i RPG prvky. Tentokrát se jedná o pouhou lineární koridorovku, ovšem aspoň s nově přidanými hračičkami pro osvěžení. Taktéž zesílil humor (nejednou jsem se smála i nahlas) a obtížnost (jak vám dojdou lékarničky, tak jste v řiti, protože nové si nevyrobíte) a celkově je to pak takový krátký, dvouhodinový výlet do bizarna. Co byste taky s těmi dvěma prudce inteligentními jedinci jako protagonisty mohli čekat jiného.

Pro: HUMOR, Roger & James

Proti: linearita, vyšší obtížnost

+10