We Happy Few - Lightbearer

30.07.2019

rozšíření

Jedná se o druhé rozšíření hry We Happy Few. Hlavním hrdinou příběhu je všemi milovaná rocková legenda, lamač srdcí a v soukromém životě troska Nick Lightbearer, kterého čeká série bizardních náhod, setkání a obvinění. Jedné noci to totiž přežene na večírku a probouzí se zbrocen krví bez jediné vzpomínky na to, co že se to vlastně stalo. S pomocí svého bývalého manažera se musí pokus odhalit pravdu a očistit své jméno. Nepřátele tentokrát představují šílení fanoušci, hateři, papparazzi a řada bývalých milenek, před kterými se hráč může bránit pouze svou kytarou a silou rock'n'rollu. Aby mohl normálně fungovat, nepotřebuje tentokrát jídlo ani vodu, ale drogy a alkohol.

Chtěli jste někdy prožít den v životě rockové hvězdy? Tak po této hře už to možná tolik chtít nebudete.
Aneb: Óda na to jak je těžké vyjít schody, když si dáte pár barevných pilulí.

Co se hratelnosti týče, skoro bych mohla okopírovat svůj komentář k prvnímu DLC, protože se opět jedná o lineární koridorovku, opět je to zážitek velmi vtipný a surrealistický a hlavní hrdina je opět strašné střevo. Tentokrát ale teprve nastanou ty pravé nefalšované herní halušky, pro které já mám vždycky slabost. Třešničkou na dortu je kytara jako zbraň, protože to byl nápad opravdu boží a upřímně mě bavilo i jen tak stát a brnkat si sama pro sebe (hlavně "Cheer Up" je v akustické verzi moc krásné). Plusoví bludišťáci i za skvělý konečný song.

Pro: HUMOR, DROGOVÉ TRIPY, soundtrack, Nick

Proti: linearita, délka