Nevite, jestli jeste plati, ze kdyz si koupim normalni verzi W2, tak dostanu automaticky Directors Cut?
@mazar1234 (13.10.2015 15:40): No, to poznám :)
Tak ja ho hrať neplánujem, už som ho raz prešiel - práve preto som doteraz nezačal hrať Divinity: Original Sin - lebo čakám na EE, potom si ju zahrám, ale som rád, že InXile DC vydalo, tie zmeny určite mnohým hráčom chutiť budú - kolegu som už šteloval, nech si to teraz zahrá - vyzerá, že ho hra konečne zaujala :D - predtým sa sťažoval na škaredú grafiku.
@Tarhiel (13.10.2015 14:33): Ah, konečne mi prestanú spamovať email reportami o progresse :-D.

Ale chcem si ho určite zahrať, no je to na houby že som začal práve s Dark Soul a 2 takéto veľké (časovo) hry súčasne sa nedajú poriadne hrať takže asi najskôr dohrám ten šibnutý DS.

Najviac sa bojím toho, že si to stiahnem s tým, že veď chvíľku si zahrám, pozriem aké sú tie zmeny a už sa od toho neodtrhnem.
Hmm, GOTY je zřejmě nový název pro GOLD .-)

Jinak letmo to vypadá docela dobře, možná konečně zařadím do svého nekonečného "to buy" seznamu (pořád ještě kratší než "to play")...
Diky, tak ja se jim ozvu. Pobavilo mě, že dneska přišel další mail, ve kterem mi dávají vědět, že mi poslali další věc, plakát.
@HEX (02.03.2015 16:53): Ak ti poslali mail s informaciou ze "balicek bol odoslany" tak mne to od toho casu prislo do 10 dni (hoci ina edicia, ale posta USA-EU je to iste tak ci tak).
Mesiac je uz prilis dlho, nieco sa niekde stalo. Urcite im napis ci nahodou na teba nezabudli alebo co.
Není tady někdo, kdo backoval hru za 250$ a porad nedostal slibenou krabici? Me porad nic neprislo a uz je to pres mesic, co to posilali, tak chci zjistit, jaka je situace s doručováním v ČR a pak až se vrhnout na nějáké výhružky vývojářům.
Fu, to prepadnutie vo Whittier bolo uz trosku prehnane OP sa mi tak zda. Jedine stastie, ze so sebou preventivne neustale nosim RPG + 2 Saboty + 1 Mangler s pytlom granatov. Inac si ani neviem predstavit ze by to bolo nejako mozne prejst.
Chlapci a dievčatá,

kto by mal záujem o Wasteland 2 (Steam), nech mi dá vedieť cez PM, rád by som vymenil za GOG kód/y.
gratulace. já ještě čekám na podepsanou, podle informací budou nejspíš až po novém roce, ale uvidíme, byl by to moc pěkný ježíšek :)
Takze done. Bola to paradna herna jazda i ked miestami s chrobakmi :) Ale pacilo sa mi to a nelutujem jedineho centu, ktory som do kickstarteru dal.
Sakra, hledám odkaz na stažení opravných patch , stále mi to nabízí jen popis co to všechno opravuje ale odkaz na stažení nikde.
Nemáte někdo odkaz kde to stáhnout?
Prosím.
Odinstalováno.

Po měsící stání v Damontě jsem nad tím zlomil hůl. Počkám si na ten Director's Cut.
Teď jsem četl v Levelu interview s Fargem a zmínil tam Director's Cut. Nedaří se mi k tomu ale nic vygooglit... už o tom někde psali dřív?
@M.a.t.t. (21.10.2014 19:39): Já na podcasty obecně nejsem, to je něco co bych si tak akorát pustil do auta na cesty, ale jelikož nikam moc nejedzím... :-) Nějaký tl;dr co an tom teda je? Z prvního pohledu na video vidím, že tam má vystavené rozbalené kusy :-)
V situaci, kdy mám hru dávno dohranou a na netu bude, dřív nebo později, plná prdel obrázků a videí co v krabici je, bych to určitě nerozbaloval. Navíc pokud toho bude jen pár tisíc kusů. I když tuhle standardní, bych asi rozdělal, pěkná je tam snad jenom ta krabice.
@Jack_Dark (21.10.2014 22:35): Ja som myslel, že niektorí zberatielia tie hry neotvárajú preto, aby si uchovali "pôvodnú" hodnotu a po čase im stúpla cena, ale predať to nemienia.

Keď už som tie peniaze za to vyvalil, bola by škoda to neotvoriť.

PS: Teraz čítam na Fargovom Twitteri, že CE edície budú posielať až budúci mesiac. Tak už som pokojný :)
To je nějaká nová úchylka vyhazovat peníze za něco, co nechám v krabici?
Nechápu, proč neotvírat? To má snad smysl jedině z "překupnikcého" úhlu pohledu, a pochybuju že kdo si zrovna tohle pořídil v krabici, bude to chtít prodat se ziskem...
Dobre, budem vyzerať email.

Ak do začiatku Novembra nič nepríde, tak im pre istotu napíšem.
@Tarhiel (21.10.2014 12:41): Co mi prisiel informacny email tak pisali ze posielaju krabicu a v dodatku pisali ze "vyssie edicie" - co je tipujem aj ta tvoja - poslu neskor, ale mal by ti prist email s oznamom ze to odoslali.

Inac 5 dni po oznameni to tu bolo.