Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

WarioWare, Inc: Minigame Mania

WarioWare, Inc.: Mega Microgame$!

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
logická > logický rychlík
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
21.05.2003 GBA
16.12.2011 3DS
10.04.2014 WiiU
Vývojáři:
Nintendo Research & Development 1
Oficiální stránky:
http://ms.nintendo-europe.com/warioware/enGB/
Wario, známý Mariův nemesis, přišel s novým geniálním plánem na zbohatnutí – stal se herním vývojářem. Společně se svými přáteli založil vývojářské studio WarioWare, které v krátkém čase vytvořilo stovky her. Vaším úkolem je všechny hry otestovat a pomoct tak Wariovi k bohatství.

WarioWare, Inc: Minigame Mania (mimo Evropu známá pod podtitulem Mega Microgame$!) je sbírka takzvaných "mikroher", miniher, jejichž dohrání obvykle trvá v řádu jednotek sekund. Mikroher je k dispozici 213 a jsou rozděleny do devíti tématických okruhů, mezi které patří například hry o zvířatech, hry inspirované klasickými hrami od Nintenda (jako The Legend of Zelda nebo Donkey Kong) nebo sportovní hry. Mezi mikrohrami se najdou i takové bizarnosti, jako hra o dloubání se v nose nebo natáčení špaget na vidličku. Hry nejsou uváděny dlouhými tutorialy vysvětlujícími ovládání, dostanete pouze stručný popisek, ze kterého si musíte rychle odvodit, o čem daná hra je a co je jejím cílem.

Každý okruh je rozdělen do třech úrovní se stupňující se obtížnosti. Pořadí mikroher v úrovních je náhodné a po dohraní určitého počtu mikroher na vás čeká "boss" hra, která nemá časový limit. Splněním určitých cílů je také možné odemknout speciální minihry, jako například Dr. Wario, upravenou verzi logické hry Dr. Mario z NES.

Minigame Mania byla pro velký úspěch následována pokračováním Mega Party Games! pro GameCube, zaměřujícím se na multiplayer. Na GBA vyšlo pokračování Twisted!.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.