Vengeful Guardian: Moonrider

12.01.2023

Vengeful Guardian nás zavede do budoucnosti, kdy lidstvo pro armádní potřeby vytvoří různé super zbraně včetně mechanických vojáků. Zlom však příjde v momentě, kdy zprovozní ninju zvaného Moonrider. Ten se měl původně postarat, aby jeho pánové z totalitního státu zůstali u moci, nicméně Moonrider se vzepře rozkazům a pustí se do boje se všemi super vojáky a jejich stvořiteli.

JoyMasher přináší další retro plošinovku inspirovanou 16-bitovými systémy a po titulech jako Blazing Chrome nebo Odallus: The Dark Call představují sci-fi akci Vengeful Guardin: Moonrider. Hra nabízí 8 úrovní old-school side-scrolling akce provedené v pixel artové grafice, kde se postavíte množství různorodých nepřátel včetně boss figtů. Napříč úrovněmi se navíc schovávají modifikátory, které mohou vašeho ninju vylepšit a vám tak upravovat jeho bojový styl dle vašich představ.

O hudební doprovod se opět postaral Dominic Ninmark, který se studiem spolupracoval již v minulosti.