Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Blazing Chrome

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.07.2019 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
JoyMasher
Oficiální stránky:
https://joymasher.com/blazing-chrome/
Píše se rok 21XX a budoucnost lidstva vypadá bledě. Planetu Zemi ovládají roboti, kteří se nečekaně vzbouřili proti svým stvořitelům, jež následně téměř kompletně vyhladili. Není ale vše ztraceno. Malá skupina bojovníků za svobodu v čele s blonďatou bojovnicí Mavrou a přeprogramovaným plecháčem Doylem se vydává na sebevražednou misi za nepřátelské linie, na jejímž konci čeká elektrárna pohánějící agresory, jejíž zničením by se lidstvu mohlo blýskat na světlejší zítřky…

Blazing Chrome je akční plošinovkou, vzdávající hold titulům z 80. a 90. let jako Contra III: The Alien Wars nebo Metal Slug. V roli jednoho ze dvou zpočátku dostupných hrdinů na vás v singleplayeru či lokálním koooperačním multiplayeru pro dva hráče čeká celkem šest úrovní, plných zběsilé arkádové akce a kovového šmejdu určeného k sešrotování. Kromě standardních úrovní, kde hrdinové kráčí po svých, dojde i na pasáže v různých dopravních prostředcích jako jsou robotičtí mechové různých druhů, kluzáky či zbroj s jetpackem. Samozřejmě nesmí chybět ani celá řada bossfightů. Hrdinům k dosažení jejich cíle poslouží nejen čtveřice zbraní (samopal, energetický bič, granátomet a laserová puška), ale i robotičtí pomocníci, posilující jejich útok, obranu a rychlost.

Kromě základní kampaně o třech stupních obtížnosti je k dispozici dispozici i boss rush mód a zrcadlový mód, v němž můžete celou hru odehrát zprava doleva. Po prvním dohrání se také odemkne dvojice nových hratelných postav, které namísto zbraní na dálku používají meče a poměrně zásadně tak mění herní styl.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.