@Paul (03.06.2018 18:52): Já dohrání GOW odkládám na neurčito, pokud si ted někde u těch Elfů či jak to nazvat, tak to je totální nuda voser ... Rozhodně bude mít přednost Vampyr.
@SilentWolf (03.06.2018 19:17): Combat nevypadá špatně, podle mě je to ok .. co jsem tak koukal, tak zas tolik fightů tam asi nebude, glitche jsou a byli prakticky všude, pokud to bude takovej dnešní standart, tak s tím nemám problém.
Jako mám výhodu že od toho určitě nečekám AAA kvality - to je absolutně to nejmenší, co by mi vadilo. Teď jsem viděl asi 15sekund videa (nechci si to moc spoilerovat) a byl tam pacient na lůžku a polovinu hlavy měl v textuře polštáře. Do toho clunky combat a údajné glitche - ale naštěstí nic z toho nějak nejsou aspekty, na které bych bral zřetel. Ale pořád je kolem toho nepříjemné ticho :/ ačkoliv to pořád může být Prey letošního roku.

@MickTheMage (03.06.2018 19:05): No, však proto jsem napsal "pro mě". Vytváření postavy je hezká věc, ikdyž má určitý nevýhody (postava je víc blank slate), ale nepovažuju to za to nejpodstatnější. Ani zdaleka :)
@Paul (03.06.2018 18:52): Sorry RPG kde si nevytvaras postavu musi z podstaty na vedlajsiu kolaj. Ostatne stale som nehral Witchera 3, ze ano (a dovod je v podstate rovnaky) a pritom mam toho kopec lepsieho na hranie :) Az dotiahnem do konca Battletech a Pillars 2 (ak!), potom pride Underworld a Bards Tale 4 a potom zase Pathfinder, akoze sorry, kedy to mam hrat?! :) Vampyr vyzera zaujimavo, KC vyzera zaujimavo, W3 vyzera zaujimavo, ale... preferencie! :)
@Jab (03.06.2018 18:54): mě docela jo, ale tahle hra by pro mě byla day 1 ať by se odehrávala kdykoliv...rpgček tohoto typu je obecně strašně málo (v podstatě od New Vegas, Skyrimu a do menší míry FO4 a DX MD nic takovýho nevyšlo) a přitom je to nejlepší žánr. Aspoň pro mě :)

@M.a.t.t. (03.06.2018 18:59): to souhlas.
@M.a.t.t. (03.06.2018 18:36): to se snažím také, ale občas se ty chyby přehlížet nedají...snad nebude Vampyr trpět na nic podobného. Slabší production values mi nevadí, inzerovali to jako AA titul a mělo to relativně nízkej budget.

@kuler91 (03.06.2018 18:45): 4 hodiny v God of War a stále jsem ve fázi kdy mě to pořádně nechytlo...snad to přijde :)

@Jab (03.06.2018 18:48): nechápu. Fakt ne. Já tady půl roku bojuju s chtivostí to rozjet a jeho to neláká. First Person New Vegas-like RPGčko zasazený do čech. Necháááááápůůůůůůů :)
Jejda, já naprosto na tuhle hru zapomněl. Kdyby ste to tu kluci trochu "neoživili" asi by mě to před vydánim zcela minulo. Ted ještě k tomu musim dokončit KC...ach jo, ale je to asi jediná zajímavá věc tehle měsíc, tak snad se to Frantíkům vydaří :)
@Paul (03.06.2018 18:30): Som, nakoľko sa snažím všetko pokiaľ možno predávať cez pozitívny "message" a nehľadať za každú cenu chyby. Na recenzie ako celok som úprimne zvedavý, pretože hoci má hra svoje kvality, produkčnými kvalitami sa nedokáže úplne rovnať AAA konkurencii. (čo však bolo viac-menej jasné už z trailerov)
Já si nemyslím, že to bude zklamání .. viděl jsem hodiny ze hry a líbilo se mi to. Minimálně "7čková" hra to bude .. :)
@SilentWolf (03.06.2018 16:49): Já si tedy počkám, tak se těším na komenty. :) I když u Numenery jsem se jimi nechal zlákat a ta hra je nakonec trochu grafomanie s nic moc dějem (celkově ale fajn hra): Někdo zjistí existenci "tides" a začne je zneužívat a následně se objeví jejich ochránce - Sorrow. Budu to ale asi mít brzy dohrané, tak bude prostor na něco nového. Vedle Vampyru mám vyhlídnuté už jen Pillarsy 2 (kde ještě počkám) a Original Sin 2 (kde mám chuť také ještě počkat). :)
@SilentWolf (03.06.2018 15:54): vetsinou jsou novinky na obchode den i vic pred vydanim. Takze byvaji k dispozici hned na rano v den vydani. Samo obcas dojde k problemum a neni to. Taky zalezi o jak dulezity titul jde. Ale standartne by to melo byt v prodeji uz od rana.
Přemýšlím, že bych podruhé v životě něco vzal z kamenného obchodu, protože se zrovna naskytne příležitost být v úterý shodou okolností u JRC a mám chuť vyhodit dvě stovky navíc za nic - jen by mě zajímalo, jak to bývá s dostupností v den vydání - počítá se ten den jako den, kdy to v 9h ráno při otevírání budou mít na prodejně? Nebo s tím raději moc nepočítat ?
Koukal někdo na ty nedávné gameplaye ? Vypadá to rozhodně zajímavě ... docela se mi líbí ten nápad, že každá postava je svým způsobem "jedinečná" .. tudíž žádné anonymní NPC, zároveň spolu sdílejí určité vztahy, spojitosti, takže smrt jednoho může ovnlivit jinou postavu.
Docela dobrý nápad je i ta "zdravost" populace ... buďto může člověk na všechno srát, zabíjet, ale lidé budou umírat, budou nemocní, tudíž člověk přijde o questy atd ... nebo hrát druhou cestou a snažit se pomáhat. Souboje vypadají ok .. neurazí, nenadchnou, co jsem koukal, tak to žádná velká bitkařina nebude, což je dobře. Je škoda, že při přechodu do obydlí jsou otravné loadingy, faceiálky taky nejsou žádná sláva, ale tak stačí to. No těším se :)
@Paul (18.05.2018 15:43): Čekání by mi zas tolik nevadilo. Mě nejvíc štve, že člověk aktivuje steam key a krabice má najednou nulovou hodnotu, žádná drm-free instalace z DVD. Spíš si říkám, jestli nepočkat až si koupim PS4 a koupit to tam. Za týden to dohraju a střelim to ještě za 70% původní ceny.

Ale zas se zbytečně ošidím, když mám PC schopné to rozjet na vysoké nastavení. Argh... PC hry za plnou cenu jsou zlo.
@Paul (18.05.2018 15:37): V podstatě ano, ale obchody často nemají problém tu krabici otevřít a poslat ti steam key mailem, když jim řekneš, že tu krabici nechceš. Navíc některé obchody maj kamenné pobočky. Ale jasně, je to práce navíc kvuli nějakým 120Kč. :D

Ale stejně... Krabice za 40€ je lepší než pouhý steam key za 40€.
Po nějaké době zas krabička, která vyjde levněji než digitální verze. Nebo má to nějaký normální obchod, který neprovozují překupnící s orgány, levnější? Pod 35 eček?

Mám i docela chuť to koupit, ne že ne...
@Paul (05.04.2018 14:13): Tesing velkej ... hele odložili to, původně to mělo vyjít někdy 4Q/2017 ... ten půl rok navíc určitě ladili ... Já tomu dost věřím a vidím to na super 8-8,5 z 10 hru :) ...
Já se pořád trochu bojím toho soubojového systému, že to bude jen button-spam.

Setting a atmosféra pořád vypadají lahodně.
Neee. Preview nešetří opatrným přístupem ke hře. :/ prý by to ještě dost péče chtělo.

Ale zase ty prvky které se kritizují zas nejsou úplnė prioritou č1. Tak uvidíme. Ale pokud by tomu prospěl odklad, byl bych v něj hodně rád.