Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Urban Strike

Granite Bay Software •  Foley Hi-Tech Systems •  Borta (GB, SegaGG) •  Black Pearl Software (SNES)
1994
1995
listopad 1996
73
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Urban Strike je v pořadí třetí hrou Strike série a navazuje tak na Desert Strike: Return to the Gulf a Jungle Strike. Děj hry se odehrává v roce 2001 (2006 v portech na Game Boye a Game Gearu), kdy charismatický miliardář, mediální magnát a politik H. R. Malone slibuje veřejnosti, že jeho osobní pořádkové síly rázně vyřeší všeobecný problém korupce a upadající morálky a jeho program si získává stále více stoupenců. Agent Ego, známý již z předchozího dílu, je do Malonovi organizace nasazen jako špión a časem vypátrá, že Malone ve skutečnosti pracuje na konstrukci tajné zbraně hromadného ničení. Agent Ego je následně prozrazen a zabit Malonovými lidmi. Cílem hry je ho pomstít a Malonovu organizaci zničit.

Urban Strike se hraje podobně jako předchozí díly, hráč může v závislosti na misi ovládat 2 typy vrtulníku nebo ozbrojené vozidlo a v několika misích je nucen poprvé v sérii vozidlo nebo letoun opustit a bojovat pouze s pistolí nebo raketometem.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.