Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Urban Strike

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1994 SegaMD
1995 SNESSegaGG
listopad 1996 GB
Vývojáři:
Granite Bay Software, Foley Hi-Tech Systems (sekundární), Borta (GB verze, SegaGG verze), Black Pearl Software (SNES verze)
Urban Strike je v pořadí třetí hrou Strike série a navazuje tak na Desert Strike: Return to the Gulf a Jungle Strike. Děj hry se odehrává v roce 2001 (2006 v portech na Game Boye a Game Gearu), kdy charismatický miliardář, mediální magnát a politik H. R. Malone slibuje veřejnosti, že jeho osobní pořádkové síly rázně vyřeší všeobecný problém korupce a upadající morálky a jeho program si získává stále více stoupenců. Agent Ego, známý již z předchozího dílu, je do Malonovi organizace nasazen jako špión a časem vypátrá, že Malone ve skutečnosti pracuje na konstrukci tajné zbraně hromadného ničení. Agent Ego je následně prozrazen a zabit Malonovými lidmi. Cílem hry je ho pomstít a Malonovu organizaci zničit.

Urban Strike se hraje podobně jako předchozí díly, hráč může v závislosti na misi ovládat 2 typy vrtulníku nebo ozbrojené vozidlo a v několika misích je nucen poprvé v sérii vozidlo nebo letoun opustit a bojovat pouze s pistolí nebo raketometem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.