Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Unto The End

09.12.2020
17.12.2020
kompatibilní
59
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V dobrodružné příběhové hře Unto The End se chopíte bezejmenného válečníka s prostým cílem - navrátit se domů ke své rodině. Čeká ho ovšem dlouhá cesta vedoucí přes zasněžené lesy, horská úbočí i temné jeskyně, na které potká různé bytosti s vlastními motivacemi a místem ve světě. To, jak se s nimi hrdina vypořádá, bude záležet na jeho válečnických schopnostech i umění správně posoudit situaci, v níž se právě nachází.

Během putování za svou rodinou vaše postava narazí na mnohá úskalí, překážky i smrtící pasti, avšak hlavní důraz je kladen na střety s protivníky, kteří se ve hře vyskytují jednotlivě nebo v malých skupinkách. Jelikož vaše postava vydrží podobně jako oponent jen pár zásahů, souboje jsou založené na pozorném sledování vzorců chování protivníka, správném načasování kdy udeřit a kdy naopak uskočit nebo taktickém využití nabízených předmětů a bojiště ve svůj prospěch. Mnohým potyčkám se ovšem můžete i vyhnout a to, jakým způsobem situaci vyřešíte, může mít vliv na předměty, jež dostanete a také na následný průběh vaší cesty domů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.