Unruly Heroes

23.01.2019
28.05.2019

Akční 2D plošinovka Unruly Heroes se nechala inspirovat známou čínskou literární klasikou Putování na západ. Poté co byl harmonii udržující Svatý svitek roztrhán na kusy, země čelí chaosu a nenadálému přílivu kletbou zatížených bytostí. Tato událost svede dohromady čtyři nepravděpodobné hrdiny, kteří se pokusí temné vlně postavit a najít po zemi roztroušené zbytky Svatého svitku. Při výpravě na západ tak spojí síly moudrý mnich Sanzang, opičák Wukong, hamižné prase Kihong a citlivý obr Sandmonk, aby dali vše opět do pořádku a nastolili rovnováhu.

Než se podaří dát svitek dohromady, na naše hrdiny čeká řada překážek, pastí, zákeřných nepřátel a logických hádanek v barevných fantasijních prostředích. Hru je možno hrát buď v lokální kooperaci až čtyř hráčů, nebo režimu jednoho hráče, v němž si lze přepínat mezi čtyřmi hrdiny disponujících jinou sadou akrobatických schopností, bojových úderů, komb nebo speciálních útoků. Další možností je vybrat si postavu a změřit si své kung-fu proti svým kamarádům v soubojových arénách.