Teda odehrál jsem v téhle hře několik tisíc zápasů a ten bug, co byl ke konci toho gameplay videa jsem v životě neviděl. Aneb kterak hrát fotbal s asi 30 hráči na každé straně ;-).
@MattRicks (09.02.2017 18:05): Nojo, ja jsem to samy udelal s Urban Runner, Zork: Grand Inquisitor, The Legend of Kyrandia: Malcolm's Revenge a kdybych nebyl linej, tak bych okomentoval i dalsi, napr. jsem se dlouho nutil ke komentari k Alien Incident a Inherit the Earth: Quest for the Orb, ale nakonec jsem se na to vysral. Aneb neni nad komentare psane 10 let po dohrani hry, to pak stoji za to. Casto je to podobne k veci, jako recenze k hram psany jen podle screenshotu ze hry.:0)

Teda prinejmensim u me.
@Richmond (09.02.2017 18:06): Tak to já hrál všechny tři díly. Ještě existuje Ultimate Soccer Manager 98/99. Oba novější díly jsou ještě mnohem propracovanější a je tam víc ligových soutěží (tuším 6). Ale jak jsem psal v komentáři, jsou o dost realističtější a udělat třeba z Runcornu postrach Evropy už nejde. Já jsem měl nejradši tu jedničku právě pro tuhle bláznivou možnost.
Těch fotbalových manažerů bylo opravdu hodně a většina se jmenovala super/mega/ultra/noname´s soccer/football manager, případně nějakou nesrozumitelnou zkratkou:) Můj nejoblíbenější manažer (One-Nil) tu na databázi taky chybí.
Přesně tak, nic hloupého na tom není, naopak je to přesně jedna z těch motivací, proč někdo tu hru přidá, chce o ní něco napsat a třeba si i s někým o tom popovídat.. Takže klidně přidávej a piš komentáře jakoby se nechumelilo. :)
@Zx Atari 500 (09.02.2017 15:55): Protože to zavání tím, že se té hře snažím dělat reklamu. Což je na druhou stranu pravda :-). Chci této hře udělat co největší reklamu a pokud docílím toho, aby si jí zahrál aspoň jeden uživatel, budu spokojený.