Rozehráno poprvé v dospělosti :D Je to už velká řádka let, kdy jsem to hrál naposledy. Musím ocenit, že Steam verze funguje na nových Windows a, že lze stále sehnat původní češtinu :)
@Ebb (03.10.2013 13:07): No jednu dobu snad 7 dni v tydnu se to tady jelo, proc prichazi o body.

@KRoman47 (03.10.2013 13:07): Ok v pohode :) pokud bude mit jednoho dne cas asi Vam to rekne a nebo dotycny, ktery mu strhava body, aby pak nedoslo ke kolizi nazoru.

@Phoenix (03.10.2013 13:10): No, jak se to vezme. Rozhodne nechtej, aby mel 100 pac si mysli aspon si to myslim pac to tu bylo uz zmineno, ze se boji, ze by okamzite lidi, co ho maj v krizku je zacal minuskovat jejich komentare.. Ale, jak rikam pokud se k tomu Aba bude chtit vyjadrit sam :), tak Vam to vysvetlí jestli bude té nalady.

@Aba (03.10.2013 12:28): Pokud to nejak rikam spatne sorry, uz si tu diskuzi moc nepamatuju
@FildasCZ (03.10.2013 12:58): Aba je první člověk, u kterého jsem si všiml, že ztrácí body. Asi se mu podařilo dosáhnout nějakého speciálního achievementu (třeba "Naser alespoň deset jiných uživatelů" nebo "Napiš alespoň pět vulgárních komentářů"), ohodnoceného záporným počtem bodů, který ovšem v mém celkovém přehledu achievementů záhadně absentuje.
@FildasCZ (03.10.2013 12:58): No úplně všechny si tu zrovna nepamatuji a nesleduji všechnu aktivitu, takže to tak úplně popíchnutí nebylo. Ale je mi vcelku jasné, že to bude za nějaké lumpárny a vylomeniny. =)
@KRoman47 (03.10.2013 12:34): Jako, sorry :D, ale jestli to nebyla vtipna hlaska tak to byl s prominutim trapne popíchnuti..Nerikej mi, ze to nevis, co se tady deje ;)
Jestli ne tak sorry :)

Ale podle bodu, co mas bych rekl, ze tady nejses prvni den a uz bys mohl lecos vedet :)
přidejte nějaké to video, kdyby mi dementokrati furt nemazali body, klidně bych je i přidal.