@PRIVATE MARTIN (06.04.2019 22:23): Předpokládám, že jo. Dříve jsem hru nehrál. Normálně jsem rozehrál SP, vybral obtížnost a tak. Sekvence a začátek hry. I quick save fungoval. Hra zabírá 16 GB a instalovala se déle. Vyzkoušej sám.
Tady verze z roku 2015. Z té doby je instalátor. Je to upravená verze k bezproblémovému běhu na dnešních kompech, což můžu potvrdit. Jen se nainstaluje a pustí, již je vše graficky naplno nastaveno. Rozlišení a plynulost ok. Proto také zkoušeno snad nejvíce her naráz, co pamatuji. Docela chytlavé, a to létání. Ani jsem nevěděl, že se zde hraje za něžné pohlaví.
Není to vůbec špatné...:) čekal jsem od toho, že to bude "jen odpočinkové", ale kupodivu je u toho docela nutné uvažovat a taktizovat... a to jen u TDM... CTF jsem zatím zoušel jen jednou...
Není to špatné... ten Ascend... baví mě to víc, než většina MP stříleček, co jsem si v posledním roce pustil.
@Bodkin (17.04.2012 17:10): Mno "opravdovým" myslím normálně za plnou pálku a s příběhovou SP kampaní (tu zavedlo právě T: Vengeance) , jenže tvůrci Ascend měli při svých omezených možnostech rozum a tenhle koncept opustili. Kdyby ne, tak by patrně tu kampaň nikdo neocenil a oni by přišli na buben s tradičním distribučním modelem na buben.
Jaktože tu ještě není profil Tribes: Acend? Jsem sérií absolutně nedotčený, ale podle ohlasů to vypadá více než slibně... Až tak, že v tom budu větší lama jak v BF3, protože to má být opravdu skill based:) (základ = mířit tam, kde nepřítel bude, ne tam, kde je)
Taky jsem si ji koupil se Score. Singleplayer ma peknej pribeh a docela prijemne se hraje, multiplayer jsem nezkousel, byl sem v ty dobe hodne ulitlej na Day Of Defeat...hm, vlastne porad jeste sem :)
ja som si GC2 kúpil pred dvoma rokmi a furt som sa k nemu nedostal, ono v podstate som si toho kúpil veľa a zatiaľ k máločomu sa dostal, holt aspoň viem, čo budem robiť na dôchodku. :)
Bylo to ve Score asi před třičtvrtě rokem, to číslo jsem si ale koupil kvůli Ground Controlu II, ke kterýmu jsem se ještě taky nedostal :) Holt WoW.
Ja si to vzal zdarma k druhe Penumbre, ale hral sem asi jen prvni minutu :)
Ale myslim ze otec to odehral cely a nejak zvlast nadsenej z toho nebyl.
Ja som hral len demo, ale rozhodne keď pôjdem okolo herného obchodu tak tento diel kúpim, jeho smola je v tom, že niektoré značky od Valve a Epic boli prisilné a ono sa to udusilo v konkurencií, napriek aj tak slušnej fanzákladni.
Nikdy jsem si to neověřoval, ale prej je to silně podceňovaná multiplayerová hra na úrovni někde UT 2003. A stojí jen pár korun. Kdysi dávno jsem si myslím nainstaloval nějaké Tribes - stáhl jsem ho odněkud zdarma ale to byl asi první díl a grafika už nebyla dost dobrá na to abych to hrál dýl.......