Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

[neexistující komentář]: Hrat to jeste nad rok 2050 uz nemelo smysl, vetsinou uz byla cela mapa zastavena do roku 2020, ale co u tyto hry nechapu a proc jsem ji dal trochu nizsi hodnoceni je fakt, ze nesmyslne zacina az roku 1950 misto 1930 jako u originalu, takze clovek prijde o pionyrskou dobu vrtuloveho letectvi a zeleznic, navic tam nejsou licence a me nebavi nakupovat nejakej Aircraft 42, coz je Boeing 727...
tak už v roce 2033 jsem dosáhl maximálního možného počtu peněz 4,3 miliardy dolarů.

- přišel jsem na to že když aktivuji ten TTDpatch konfigurační soubor a tam zaškrtnu general fixes tak ten bug s tím ufem už se nevyskytuje, taky to upravý to že se hodnota společnosti nepřehoupne do minusu po dosažení maximálního počtu peněz a taky to upravuje jednotky ve kterých se počítá množství vytěžené ropy.
( nechci O TTD - chci si zahrát ten původní TTD jako před lety )
tak jsem přišel na chybu i v téhle verzi co hraji - TTD pro Windows ( velké UFO po přistání zmizí ) - tak jsem zkusil stáhnout: TTD pro DosBox - ten se sice při rychlém pohybu mapou při maximálním oddálení trochu cuká ale to velké UFO po přistání už nezmizí a po chvíli přilítne stíhačka která tu oblast přistání UFO vybombarduje.

jinak už jsem v roce 2015 - vyměnil jsem všechny letadla za ta nejtlustší + mám jedno to nejrychlejší. Výdělky ročně už přes 100 mil. dol. , už mám naskrbleno přes 1,5 miliardy dolarů.
@RXQ79rudax (28.12.2012 21:36): ok:). Já jestli jsi to třeba nehrál po letech mě napadlo... Hloupá AI byla u těch starých verzí přesně. To si pamatuju. Všechny tyhle věci jsou právě vychytaný v Open TTD jak sem dával Crash. Za ty léta se jim podařilo vyladit snad všechno:).
@Feidias (28.12.2012 18:54): ale samozřejmě že jsem dal fullload - si to můžeš otestovat sám - letadlu se naplnila pošta na max. a bez ohledu na naplnění pasažéry letělo do další stanice, a taky jsem přišel na další chyby - nejde nastavit doba kdy má dopravní prostředek jít do depa a standartě je tam nastavena na hodně dlouho, a taky se ceny prakticky vůbec nemění i když jsem to hrál na těžkou obtížnost.

teď hraji tu verzi kde se tyhle chyby nevyskytují - viz odkazy předtím.
- a už jsem v roce 1966 - hraji to na těžkou obtížnost v náhodně vygenerovaném 1. terénu
- rozjezd byl velmi pomalý ale teď už vydělávám statisíce dolarů ročně - ale štvě mě že mi letadla dost často padají, nepřátelům pokud možno hned zablokuji kolejemi tu stavební cestu u stanic - hloupá AI se pak ještě dost dlouho marně snaží to spojit, případně pak nepřátelské vlaky a autíčka ničím svými vlaky
můžete někdo doporučit kde stáhnout nějakou nejlepší verzi aby mi běžela bez chyb a nepadala.
tady na fandovské stránce jsem stáhnul: Transport Tycoon DeLuxe WIN FULL ale ten běží s chybami: letadla se neplní úplně - např: se naplní jen pošta a letí do další stanice i když se pasažáři vůbec nanaplnili na maximum.
a stanice se začínají plnit cestujícími / zbožím až po prvním příjezdu dotyčného dopravního prostředku.
tak jsem zkusil ztáhnout TTD z bestoldgames - tam už se tyto chyby nevyskytují ale mám takový pocit že jsem tuhle verzi už před pár lety hrál ale nešlo mi dohrát to 4. prostředí - vždycky mi v určítém roce hra začala pořád padat.
<br><br>Pro: nestárnoucí grafika, roztomilost, jednoduchost, hudba<br><br>Proti: stereotyp