Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Toybox Turbos

63
10 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
dětská > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
11.11.2014 PCPS3
14.11.2014 X360
Vývojáři:
Codemasters
Oficiální stránky:
http://www.codemasters.com/game/toybox-turbos/
Toybox Turbos je retro závodní hra, inspirovaná serií Micro Machines. Ve hře najdete dohromady 18 tratí, které jsou plné různých překážek. Tratě jsou umístěny v různých lokalitách, jako je psací stůl, dřevěné vláčkové kolejiště, kuchyně i se sporákem nebo biliardový stůl.

Autíček je dohromady 35. Všechny mají skutečnou předlohu a u všech je možné měnit barvu dle libosti. Autíčka jsou rozdělena do několika kategorií, například stavební stroje (bagry, buldozery, ale také kombajn), servisní vozidla (popelářský vůz, mlékárenský, odtahovka) nebo off-road vozy (monster truck, jeep, měsíční vozidlo). Nechybí zde ani sporťáky. Na každé trati je spousta bonusů pro autíčka - kulomet, dětské kladívko, magnet, zrychlovač, elektrická koule.

Singleplayer je v podstatě kariéra, kterou známe z jiných her, nabízí však několik módů. Mód Classic spočívá v normálním závodě vždy o třech kolech a třemi oponenty. Dalším módem je Overtake, kde musíte předjet co nejvíce vozidel. Čím více, tím lépe. Další mód je Escape, ve kterém musíte ujet všeničící vodě a přežít určitý čas. Dalšími módy jsou Time Trial, Countdown a náročný Elimination, ve kterém soupeříte s bossem.

Hra se dá hrát jako singleplayer i jako lokální multiplayer pro čtyři hráče a vyšla i na PlayStation 3 a Xbox 360.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Tahle hra vypadala už od traileru docela dobře.

Hra se hraje dost dobře, má pěknou grafiku i hratelnost. Každým závodem a kategorií vozů roste i obtížnost.

Každé autíčko má svůj specifický klakson a každé se jinak řídí a mají rozdílné vlastnosti.

Tratě jsou celkem rozmanité a dost dobře vypadají. Tvůrci si pěkně pohráli. Jsou i hezky ozvučené i hudba v pozadí je fajná.

A teď jdeme kritizovat. Semtam se objeví nějaký malý grafický bug, který nemá vliv na hratelnost. Další neduh je, že hra je poměrně krátká. Hrací dobu prodlužuje multiplayer.

Pro: Dobře provedená hra, pěkná grafika,, hodně různých aut, ozvučení, obtížnost

Proti: Poměrně krátké

+3