Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Township

2011
24.02.2012
23.10.2013
14.05.2015
86
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Township je klasická casual strategická hra, kde budujete farmy, pěstujete a vyrábíte suroviny. Ve hře se klasicky "leveluje" pomocí XP.

Hlavní složkou hry je komunita. Ve hře je možno nalézt spoustu komunitních Co-opů, tedy místností, kde se lze přidat a společně hrát a pomáhat si. Důležitou složkou jsou takzvané závody Regatta, kdy týmy soupeří mezi sebou. Za výhru lze získat spoustu herní měny a různé "lepší" předměty.

Vývojáři pořádají velmi často různé eventy (minihry), kde soupeříte s lidmi z celého světa. Opět lze získat velké výhry, ale i ten, kdo prohraje, dostane symbolickou odměnu. Hra je neustále aktualizovaná a stále žije. Ve hře je několik početných českých komunit, kde se lze přidat.

Hra je free to play, ale lze si za reálné peníze dokoupit herní měnu (zlaťáky) nebo lepší měnu (zelené peníze). Hra je však velmi vyvážená a není vůbec potřeba utrácet reálné peníze za ty herní, jelikož jich budete mít stále dostatek. Herní zelené peníze vám navíc příliš nepomohou v postupu hrou a většinou pouze urychlí čas výroby a podobně.

Hra má i klasické Tycoon tabulky, kde se dozvíte kolik a čeho jste vyrobili, poslali, kolikrát jste někomu pomohli nebo kolik jste vydělali. Jsou zde i achievementy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Android 100
Tahle hra!! Hraji ji každý den aspoň chvíli, plním si soukromý rekord (už mám 544 dní v řadě, kdy jsem byl online ve hře).

Hra je zajímavá hlavně tím, že je plně multiplayerová. Hrát sám tuhle hru nemá žádný smysl. Ale pomáhat si navzájem, komunikovat v rámci Coopu a plnit regatu, což je celosvětová soutěž, je skvělé. Jedna regata trvá cca týden.
Hra je neuvěřitelně návyková (mám už 76 level a přítelkyně, která to hraje mě předběhla až na skoro 100 level :D ). U takových her je známo, že jsou nevybalancované. Tady to opravdu neplatí a proto je tak návyková. Nemusíte investovat žádné reálné peníze pro lepší úspěchy. Vše závisí na vašem čase a schopnostech. Hra je realtime, takže věci trvají skutečný čas. Za bonusovou měnu to lze sice urychlit, ale tím si spíše šetříte reálný čas.

Stavba. pěstování a výrobní procesy jsou velmi dobře udělané. Postupně se hra stále vylepšuje a továrny už nestojí nesmyslné částky, ale mnohem méně.

Dávám 100%, protože tady není moc co vyčítat. Dlouho trvá, než narazíte na nějaký rozumný tým. A navíc český, to už je docela náhoda.

Na videu ke hře hra vypadá trošku jinak, docela by mě zajímalo kde lze tuhle verzi, co ukazuje video, hrát?
Hraní na PC není tak zábavné jako na mobilu. A dřív nešlo své účty spárovat.

Pro: Žrout času, grafika, provedení, multiplayer, regata, coopy, vybalancovaná hratelnost, nejsou potřeba mikrotransakce.

Proti: Často se opakují náhodné minihry, nutnost být pořád online - nelze hrát offline ani chvíli, zrušení konceptu Zoo, žrout času, někdy nelogické požadavky.

+8