Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tower of Time

85
4 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.04.2018 PC
Vývojáři:
Event Horizon
Oficiální stránky:
http://www.evehor.com/
Strategické RPG Tower of Time se odehrává ve světě zvaném Artara, z něhož se vinou dávného kataklyzmatu staly ruiny. Sledujeme skupinu dobrodruhů na výpravě k obrovské věži, jež je podivně zabořená do země vzhůru nohama. Právě tato stavba by mohla poskytnout odpovědi na otázky týkající se nejasných okolností ničivé katastrofy a objevení nebezpečné magie, která přivedla dříve bohatý průmyslový svět ke zkáze.

Ve hře ovládáte čtyřčlennou skupinku předdefinovaných charakterů, na něž nahlížíte z izometrického pohledu. Herní náplň se skládá ze dvou částí, kde nebojová část spočívá ve vedení hrdinů skrz rozsáhlé patra věže, prozkoumávání, hledání pokladů či řešení hádanek. Při střetu s protivníky vás hra přepne do bojového módu, v němž dostanete plnou kontrolu nad všemi svými svěřenci a pomocí kombinace skillů, kouzel a taktiky bojujete s nepřáteli a bossy. Souboje se odehrávají v realtimovém režimu s možností si hru zpomalit nebo mezerníkem pauznout a speciální skilly či kouzla črtáte pomocí jednoduchých tahů myši. Nechybí ani bohatý loot, stromy dovedností pro každé povolání a nacházení deníků objasňujících příběhové pozadí.

Na výběr je pětistupňový výběr obtížnosti, od jednoduchého příběhového módu, až po nejtěžší, měnící bitvy s oponenty ve strategické hlavolamy.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.