Total Carnage

1994 PCAmiga
01.02.1994 GB
22.09.2005 Jaguar
06.11.2012 PS3X360
, (PC verze), (PS3 verze, X360 verze)
Generál Akhboob, diktátor, který se prosazuje tvrdou rukou v jednom ze států Blízkého východu, uzavírá svou zemi před zbytkem světa a válka je na spadnutí. Jeden z reportérů, kteří se v oblasti pohybují, objeví v továrně na dětské mléko ukrytou výrobnu chemických zbraní a mutantů určených pro válečné účely. Od té chvíle jsou všichni reportéři a další civilisté drženi v zajetí bez dalších vyhlídek na propuštění. Nyní přichází čas pro Doomsday komando, které tvoří dva váleční hrdinové, kapitán Carnage a major Mayhem. Jejich mise nebude procházkou růžovým sadem: zničení mutantů, osvobození rukojmí a dopadení fanatického diktátora si vyžádají množství nepřátelské krve.

Total Carnage je arkádovou střílečkou viděnou z top-down pohledu, ve které mohou i dva hráči společně postupovat nepřátelským územím proti mutantům a kyborgům vstříc cíli svojí krvavé mise. Naši hrdinové procházejí 20 různých bojových zón a pistolemi, kulomety nebo plamenomety a granáty likvidují legie čítající stovky zmutovaných a naprogramovaných monster.