Jak je to tedy s tím dat. vydání ? To září nakonec neklapne ? Někde jsem viděl bleskovku, že díky vylaďování verze na Xbox se opozdí i PC verze ? Je to pravda ?
Moc bych to s oslavováním jednoduchosti hry nepřeháněl - celou dobu procházím se svým meele kostilamem naprosto bez problémů (na hard), a najednou na třicátém patře i přes nezřízené chlastání lahviček chcípám jednou za minutu. Ty agilní ženské s halapartnami dokáží zatápět dost odporným způsobem.
Teď mám hru v PC a je to fakticky jednoduchý .. ale taková oddychovka prostě no. Už se těším na 2.díl, kterej vyjde až v září.
Jakub k - Já hraju na Hardcore Very Hard a ještě jsem to teda nebyl schopný dohrát...:)
Tady jsou obtížnosti posunuté:
Normal = easy
Hard = normal
Very hard = hard.

Já hrála na hard a kromě finálního bosse to byla procházka růžovým sadem.
nezdá se vám ta hra moc lehká? Já hraju za alchymistu a ještě k tomu sem si vyvoval golema kterej je ,jak to vypadá nezničitelnej a to je na levelu 1.Nějak mě to přestává bavit, protože skoro všechno vymlátí a bossové jsou hrozně slabí.
Nu, ještě uvidíme :-) Podle novinek které Blizzard sdílí s komunitou si myslím, že zas takový propadák to nebude. Už se těším na Arény.

A Torchlight2 má vyjít kdy?
Jen aby nebylo D3 solidní průser. Blizzard přeci jen musí našlapovat opatrněji, tohle není žádné WoW.

Já osobně tedy D3 klidně omeškám, Din's Curse a Torchlight 2 (až se ho dočkám) mě zase na chvíli zabaví.
Ha! Torchlight.... zprvu nadšení ale po procházení miliónu úrovní téměř stejným prostředím lehce omrzí. Každopádně po tisícech hodin hraní Diabla II je to dobrá změna a rozhodně to zkrátí čekání na Diablo III. Osobně se také moc těším na Torchlight 2. Podle videí zatím vypadá velice poutavě, multiplayer, coop a mnoho nového od první verze rozhodně potěší. Řekl bych že obsahem tak 3%toho, co bude v DIII. :-) Jsem zaujatec vůči Diablu, omlouvám se.

Tulareanus, Ebb .... nemám slov.
Nemám ponětí jestli vyjde, ale jsem docela zvědavý na co-op mulťák. Mohlo by to na chvíli zastoupit Diablo 2 :-)
Prosím pekne, kde som použil vetu ako "je to sračka", alebo niečo v tom štýle?

Anus ten citát bol ohladom "Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora".
Ebb: Mně jen opravdu zaráží, že většinu těch her, které tě tak vytáčejí, ještě neustále hraješ (tímto nemyslím pouze Torchlight). Přece spálil ses jednou, proč to opakovat?;) Takhle mi přijde, jako bys ty hry ani nehrál pro zábavu.

Navíc ve většině případech napíšeš do "komentářů" pouze věty typu "Je to sračka", ale když po tobě někdo chce nějaké rozumnější vysvětlení (nějaké argumenty) nemůžeš sloužit.

Hele je to tvoje věc, já tu na tebe nechci nějak útočit a ani tě tu nějak napadat, ale setkal jsem se už se spoustou lidí, kteří taktéž mívají velice odlišné hodnocení (za nějž jsem často naopak i rád), ale z nikoho jsem takovýto pocit neměl... čim to je?
Už dávnejšie som žiadal admina aby tu založil špecialne forúm o mne kde sa Anus a spol. môžu vyblázniť.
Hele nechcete si na facebooku založit skupinu "Nesnášíme Ebba" a psát si tyhle flamewary tam? Vážně mě sere když zasíráte diskuze ke hrám těmahle nicneříkajícíma sračkama (bohužel to neni poprvý).
Isair môžem byť konkrétny.
Tvoj príspevok: "Ebb mi přijde jako takový pozér, který u každé obecně vychvalované hry vždy musí napálit co nejnižší hodnocení a napsat možná co nejkritičtější komentář "

Top 10 hier: (Prve hodnotenie je priemer uživatelov, druhé je moje hodnotenie)
1. Fallout 2 93% - 85%
7. nehodnotil
8. Civilization 91% - 95%
9. BG2 90% - 75%
10.Albion 90% - 80%.

Ešte niečo mám k tomu dodať?

Say: parádny a trefný citát.

Isair rozoberáš ma tu na desiatich riadkoch. Vďaka, to je presne tá pop-psychológia čo som mal na mysli. A navyše zadarmo!

Teraz trošku vážnejšie, toto je komentár, nie recenzia. Množstvo mojich hodnotení sa zhoduje s priemerom, čiže žiadne "chcáni proti vetru", a množstvo mojich komentárov je v pluse čo sa týka hodnotení ostatných. Bohužial, ty zrejme vnímaš akékolvek občastné vymykanie sa priemeru ako provokáciu alebo pózu. Tu by si trošku tej pop psychológie potreboval ty.
Say: Být tebou bych se v první řadě zaměřil na tuhle část mého předešlého příspěvku:

"ono takové chcaní není sice vždy na škodu, pokud je ovšem něčím rozumně podložené a není pouze z důvodu "chci se předvést".

Abych vyvrátil to tvé "A někdo rád ,,drží hubu a krok".

Ten názor bych respektoval, ovšem mně ty jeho příspěvky přespříliš jako "názor" nepřipadají;). Viz. celá pointa mého prvního příspěvku, pročež se ptám, zda-li ho ty hry opravdu tak serou, nebo si zde chce pouze zaonanovat.
Tady proboha nejde (pouze) o nějaké vychvalování/nadávání. Přečti si ten příspěvek ještě jednou a snad to pochopíš;).
Docela by mě zajímalo, zdali Ebba ty hry skutečně tak serou, nebo jen chce za každou cenu "chcát proti větru" (ono takové chcaní není sice vždy na škodu, pokud je ovšem něčím rozumně podložené a není pouze z důvodu "chci se předvést"). Ebb mi přijde jako takový pozér, který u každé obecně vychvalované hry vždy musí napálit co nejnižší hodnocení a napsat možná co nejkritičtější komentář (ve kterém tomu většinou moc argumentačně na frak nedá;)), aby následně onanoval nad přívaly záporných bodíků a příspěvků od rozlícených uživatelů (naopak béčkové tituly vždy nadhodnocuje). Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, proč ještě ty některé nejmenované hry hraje (viz. spousta titulů od Bioware). Ostatně je to jeho věc, ale takový člověk se skutečně nedá brát moc vážně ;).
Počkaj Anus, už som pochopil zmysel tých tvojích smajlíkov. To je ten humorný nadhlad na prekrytie skutočného Anusu, ktorý doma s alt-tabnutým WoWkom neuroticky skáče ihned do každej diskusie k hre, ku ktorej ten zlomyseľný Ebb napíše komentár? Bože, ani som si neuvedomil ako vela pre teba znamenám.
Bohužial Anus, ty si si vybral oboje. Vety sa totiž začínajú velkým písmenom a končia bodkou. A k tomu si ešte pridal smilík.
Môžeš to brať aspoň ako nadpis pre svoj komentár. :) Mne príde zábavnejšie vo svojom komentári "humorizovať" svoju obmedzenosť stredoškolským učivom, v kombinácii s gramatikou a štylistikou žiaka prvého stupňa základnej školy. :)
Rovnako zábavné je aj to tvoje štekanie a nádavanie do kokotov, ktoré neskôr ospravedlníš, že to bolo s nadhladom a rýchlo za tým dohodíš zopäť smilíkov. Vkľude pokračuj Anus, cením si tvojho záujmu ku každému môjmu komentáru.
Kašlete na Ebba, ten je schopný hodnotit jednu hru čistě na tom, co považuje nedostatky gameplaye a ve druhé nedostatky gameplaye naprosto přehlížet...
Tak nebudem si zatvárať dvere na veky pred istým žánrom. Ale priznávam, rady od pop psychológa by sa mi hodili, kolko bereš na hodinu?
Takže ty kupuješ i něco, co víš že se ti nebude líbit, když to stojí jen pár dolarů?
Akhera: To bolo chvílkové zlyhanie a venoval som tomu aj celý prvý paragraf v komentáry, a tak ma mrzí že to ostalo nepovšimnuté. Hra, keď som ju pred pár mesiacmi kupoval, stála doslova pár dolárov. Komentár bol písaní s odstupom času.
Ebb - Zajímalo by mě, proč sis Torchlight vůbec kupoval, když tě rogue-like hry nebaví. Nebo sis ho nekoupil?
Caues,zacal jsem burit Totchlight a chcu se zeptat jestli se daji nejak resetnout schopnosti??dik a GL