Hrát s Psyxem coop je sebevražda, ten člověk je k neutahání, aneb jak za odpoledne dát první dva akty...
No, musim rict, ze me docela zklamala optimalizace. Cekal jsem podle systemovych pozadavku, ze to pojede vyrazne lepe, ale ono mi to ve skutecnosti jede podobne jako D3. Tj. Jakmile se tam objevi vice nepratel najednou a rozjedou svou diskoteku barev, tak mi pada frame rate vyrazne dolu. Behem hodiny hrani parkrat i pod 10! I v jednicce frame rate padal, ale to az v poslednich levelech, kde tech monster byla opravdu hromada.
UI je především rozmazané a neostré (včetně fontu). Sice měnění scale size v options je fajn, ale výsledek je jak rozmajznuté lejno=( Rozhodně bych bral minimálně vypnutí vyhlazování fontu.

No, TorchEd je venku, jdu se podívat co to umí.
Jo ty čudlítka na inventář/ deník apod. jsou tam dobře schovaná, naštěstí jsem zvyklý na zkratky z jedničky, zůstaly stejné, takže pohoda.

@pipboy (21.09.2012 04:46): Helmu si můžeš udělat neviditelnou, mrkni do options.
@pipboy (21.09.2012 04:46): TQ se mi prave moc nelibi. Nelibi se mi stromy dovednosti (byt myslenka kombinovani dvou povolani zni hezky) a hratelnost? No nevim. Ten pocit tam proste neni. Ono kdyz se to rekne "pocit z klikani", zni to divne, ale pod tim je spousta dalsich, na prvni pohled mozna malych, detailu, ale ty jsou u hack n slash podle me velice dulezite. Napriklad Titan Quest ma naprosto debilne udelane mireni. Prislo mi, jako bys musel mirit lehce nad nepritele, coz v pripade minuti samozrejme vedlo, ze jsi k nemu dosel na pokec misto abys ho strelil sipem/ kouzlem / majznul palici/mecem/robertkem/kdovi cim. Take mi prisel, ze je mene skill-based, resp. ze ma hrac malo aktivnich skillu, ktere by pouzival, takze pak je to jak obycejne klikani na ikonky na desktopu. Proste se strasne pomalu rozjizdi narozdil od D1,2,3/T1. Tezko se to vysvetluje no. Kazdopadne Torchlight 1 bylo nejlepsi... dokud jsem nehral betu D3 no. Ale ochotny D3 koupit nejsem. Torchlight 2 je naopak jasna koupe za tu cenu. A take me zajima, jak dopadne Realms of Ancient War. Ma vyjit nekdy v rijnu.
@marwel (21.09.2012 04:14): tak hrozne to zas neni, le mrte veci by slo udelat i lip. Hlavne teda me stve ze zaviraci krizky nejsou v rohu obrazovky abych ji moh zavrit i po slepu, ale musim trefovat nejakou blblou sipku uprostred obrazovky a pokud mam inventar peta, musim ho zavrit zvlast. Ikonky na otvirani inventaru/statu/atp jsou 3 maly uplne vlevo a 3 maly uplne vpravo, mit je u sebe dole/nahore uprostred by bylo mnohem lepsi - je to bliz od stredu obraovky kde se jinak veci dejou a nemusim premyslet jestli je to ci ono vlevo nebo vpravo. Na ikonku peta muzu pretahnout flakonek a uzdravim ho, dobre. Ale kdyz tam pretahnu nejaky harampadi se kterym nemuze nic delat, tak nechapu proc se mu nemuze automaticky dat do inventare, misto toho se nestane nic a musim to tahat bud do otevrenyho inventare, nebo pres shift-click. Vubec je na tom videt, ze je to primarne delane v ocekavani, ze hrac bude pouzivat klavesove zkratky (pak asi neni problem). Ja na tohle nikdy moc nebyl a s vyjimkou flakonkovani si to radsi odklikam. Equip a jeho vyobrazeni je vyvedeny ala WoW, radsi bych ala D2/3. Vsechny itemy zabiraji 1 pole v inventari. To na jednu stranu chapu, na druhou stranu nejsou tak snadno rozlisitelne takhle. Popisky veci na zemi jsou zbytecen velky a ne tak sandno citelny jako melo D2. Popisky v inventari ujdou, urcite lepsi jak D3. Jo a kdyz uz si udelam zrzku s tech goggles na cele, chcu z toho neco mit, tudiz chcu mod na neviditelnou helmu :)

od dob D2 nic lepiho nez D3? Me prisel lepsi v podstate i Titan Quest, pri nejmensim srovnatelny.

Pocit z klikani mysi.. e.. hezky to pod palici mlaska a pokud je v jeji draze letu vicero nepratel, tyka se palice vsech. Eh, proste zkus demo. No nevim jak to rict, ale i pres tu grafiku je to vic D2 nez je D3.
@pipboy (21.09.2012 03:59): To je fakt ten interface tak spatnej ze potrebuje mod? Ze ho potrebuje Say fajn, na to uz jsme si zvykli, ten potrebuje mod na kdejake prd...

Kazdopadne by bylo fajn trochu konkretneji. V cem ze je T2 o tolik lepsi nez D3? Ja sice nejsem kdovijaky fanousek trojky, ale za sebe muzu rict, ze jsem od doby D2 nehral zadne hack n slash, ktere by se hralo lepe nez prave D3. Myslim tim ciste hratelnostni hledisko, tedy pocit z klikani mysi. :-)
Sold. Interface pravda nic moc, ale jinac se muze jit D3 zahrabat. Rozjel jsem rovnou dve postavy a i ty lokace jsou z velke casti generovane a pritom to nejsou poskladane identicke kusy ala D3, a dokonce ani nahodna zmet zdi ala D2. Wow. Obtiznost stoupla, zatim to neni moc tezke, ale tak odehral jsem jen 2x6 levelu. Rozhodne je to tezsi nez jednicka a srovnatelne s D3. (normal)

A naucil jsem peta fireball, takze ted muzu rict, ze nejvetsi damage dealuju ptakem, olol.

Z/Y ignoruje QWERTZ, to jsem musel prehodit rucne... no a ten interface snad nekdo brzo zmoduje, to je asi jedina vec kde D3 jednoznacne vitezi.
Tohle je přesně to, co D3 není. Docela zábavné.

Namíchat tak hratelnost T2 s UI Diabla 3... Jó to by bylo.
no sice jsem si teprv jen udelal postavu a bezi intro, ale blbe se u toho culim, snad bude samotna hra v podobnem duchu :)
@Say (20.09.2012 22:14): Má.

Jenže kdo neměl účet předtím, tak ho musí udělat teď a ten milion lidí se o to soustavně pokouší :D Já ho mám už od bety, ale zapomněl jsem heslo a nemůžu ho zjistit :D
hmm bezva, když vypnu hru tak se neupdatuje můj status a tváří se to že jsem pořád ve hře. A když chci vypnout steam, tak mi to píše at vypnu T2. Ale ten není ani v procesech. Takže musím vypnout na tvrdo steam. A pak když znova zapnu hru, tak mi to hlásí že už jsem lognutej na ten svůj runic účet, takže mě to dál nepustí. A odseknout se pořád nemůžu, protože jejich úžasnej manager je down. A i kdyby nebyl, tak kdoví jestli tam nějaká taková funkce je. Pochybuju.

Seru na to
Hmm, tak Cenega odlozila vydani az na 8.rijna (ocekaval jsem tak tyden zpozdeni). Jaka je nadeje, ze bude jejich verze non-steam? Jestli se tedy vubec cekat vyplati.
@pipboy (20.09.2012 21:09): jsem na to nadrženej jak Konvice na ovci, chci si zahrát coop s Psyxem a po výběru postavy na mě vyskočí okýnko "vytvořte si account". Hmm? Steam nestačí? Achjo, tak ok. Cože, "The Runic Account Manager is currently offline for quick maintenance, sorry folks"?

Nasrat !
O parník lepší než Diablo 3. Embermage se mi hodně zamlouvá, asi to s ní dohraju 8-)
K hraní multáku potřebuju account u Runicu, jejichž stránky momentálně nejedou? Kurva
Taky se vám pojebal ten pre-load a musíte to stahovat znova? :)

Jinak kdo dá coop?
Tak se koukam na ty profily a vyvojare, mel jsem za to ze Torchlight je od stejnych lidi a defacto nastupce Fate. (bo rybareni, zviratka, stylizace.. ale tady tomu nic nenasvedcuje.. )
...
ok na mobygames v credits vidim par jmen stejnych, vc. hlavniho chlapika za Fate, ale cekal bych ze to bude vic... zrejme >_>
No, docela by me zajimalo kdy se to cenega bude obtezovat dodat na pulty, v posledni dobe je to s nima samej problem a tohle nevypada jako vyjimka.
Jsem docela zvedavy, jak od open bety prekopali skill tree a doufam, ze hru vice vyvazili - na konci bety to bylo misty docela peklo.