Zdravím, chci se zeptat. Hraju Tóny Hawk pro skater 1+2 na ps4 a nejde mi multiplayer, píše mi to ,,signing in to online services one moment” - přihlášený jsem a nic se nedeje nevíte si s tím někdo rady?
@John Mirra (26.09.2022 22:42): Těžko říct jaká smlouva existuje mezi ActiBlizz a Epicem, ale vzhledem k tomu, že je to už 2 roky od vydání, tak bych doufal leda v dokončení odkupu ActiBlizz Microsoftem. Pak se MS určitě bude snažit to dostat do Game Passu a zároveň to pustí na Steam (jak své ostatní hry).
@Fritol (21.06.2022 20:20): Chápu, na druhou strany ty dalšií Pro Skater hry se jinak nedostanou opět do prodeje kvůli licencované hudbě (a asi i skejťákům), takže tady mi remake dával smysl.
@David_Cravford (18.09.2020 13:23): Na PS4 jsem to teď zkusil, vytáhnul jsem kabel a hra normálně spustit jde. Asi nechtějí, aby se cheatovalo v online statistikách. To nic ale nemění na tom, že je to prostě jenom debilně navržený UX. Zkrátka by to jen mělo vypnout ty online statistiky jako na PS4 a mělo by tě to nechat normálně hrát. Myslím si, že nějakej UX designer byl prostě jen debil a nenavrhnul nějaký use case bez internetu i pro PC. Stejná debilita jako když ve hrách nejde dát pauza v cutscéně (když zvoní telefon a hraješ Witcher 3 nebo Kingdom Come, tak je to na pěst). Někdy se ty UX designeři zkrátka nedokážou vžít do problémů normálních lidí.

Tomu říkám naprosté idiotství.
Offline mód chce internetové připojení. Já jsem hráč, kterej rád podpoří tvůrce, ale takovejhle bullshit se prostě nedá. Já se nedivím, že spousta hráčů radši se snaží hry pirátit apod.
Když si vezmu jak luxusně GTA V jede cracknuté a jak otřesně funguje přes ty launchery....

já to nechápu. Na co internetové připojení pro offline kampaň. Asi nechápu tu farmaceutickou metaforu za tim..

pamatuju si dobu, kdy hráč mohl cheatovat pro offline kampaň, kdy člověk nainstaloval hru bez patchů apod a prostě hrál. Dneska je tohle všechno očividně problém. Dokázal bych ledacoss překousnout, ale...
jednoho dne vypnou servery pro tu hru a bude to pak k ničemu, když to nepůjde spustit.
@David_Cravford (11.09.2020 19:32): Chce to rychlý prsty. Moje taktika už od starejch dílů bylo vždycky si nastavit speciální triky na jednoduchý kombinace. Grindy většinou dávám nahoru + dolů nebo dolů + nahoru a to samý speciální manualy. Stačí pak na gamepadu rychle přejet po D-padu. Speciální flipy moc nepoužívám, protože většinou vyžadují moc času a je potřeba je dávat jenom z nějakejch kickerů, ze země si pak rozbije hubu, speciální graby používám většinou jenom na začátku komba, abych si udělal velkej základ a pak už jenom grinduju, dělám manualy a prokládám to už jenom normálními flipy a graby pro násobky.

Neříkám ale, že sem nějakej expert. Když udělám kombo, co má k milionu, tak mám skoro druhý Vánoce a v mutliplayeru dostávám docela na prdel. :D A přitom to na videích vždycky vypadá tak snadný. :)
@David_Cravford (11.09.2020 19:32): Dobry je si projet tutorial, alespon mne dost pomohl. I tak jezdim dost nahodne, vzdycky se snazim co nejvic grindovat a do toho nejaky basic triky. Ale stejne to vetsinou skonci hubou na zemi.

Jeste jsem nezkousel ten speedrun, ale zni to presne jako to, co clovek hraje prave kdyz dokonci karieru.
Až během hraní týhle hry jsem si uvědomil, proč miluju tolik stealth žánr.
Protože mám plnou moc nad vším a můžu si vzít kolik času je potřeba. Bavím se dobře a jakože se neustále zlepšuju, ale stejně mi tahle hra přijde vyloženě spíš metoda pokus/omyl. V té rychlosti, tempu apod prostě mačkám vše možné tlačítka s tím že doufám v nějaké kombo.
Co se týče speciálních triků, přijde mi že na ně tady není prostě ani čas. Než stihnu zmáčknout šipky na gamepadu a kostičku, tak už můj týpek plachtí dolů.

A jinak, až dohraju kariéru, budu moct přece všechny mapy jezdit znova jen tak pro lepší skore třeba ne?
@Trojan23exe (10.09.2020 23:00): To netuším, jestli se postup ukládá ještě někam online. Asi by to mělo jít se smazaným savem. Jinak taky jsem byl kvůli tomu naštvaný, ale zkus ten speed run. Je to pod tou Ranked sekcí kde vybíráš v tour hru. Mě se to líbí možná víc než hraní normální kariéry. ;) Předpokládám, že oni nakonec asi nějakým updatem ten reset do hry přidají, protože se na to každou chvíli někdo ptá na redditu.
@Luďa (10.09.2020 22:33): jaj no to je na nic, stejne jakp ve Steep to slo taky zahrat jrn jednou.. no a kdy smazu ulozenou hru tak by to melo jit znovu ne? Nebo je to nejak vazny na ucet? Zrovna ve steep to neslo ani kdyz se smazala ulozena hra protoze to bylo propojeny z ubisoft uctem.
@Trojan23exe (10.09.2020 22:26): Nedá se. Místo toho je Ranked speedrun. Čas běží od nuly a skončí když splníš všechny úkoly v levelu. K dalšímu pokroku (peníze, odemykání věcí ve skateshopu,..) slouží ty challanges. Nějaký challanges jsou omezený na konkrétní skejťáky, leveley nebo herní módy, některý jsou za skrytý věci, který se musejí najít.
Caudy vite nekdo jak hrat karieru znova? Ve starym THPS jste museli odehrat za vsechny skatery ale tady at dam kohokoli ma vsechny ukoly hotove. Proradte
„Dohrál“ jsem to hnedka včera asi za dvě a půl hodiny. Jak jsem se bál, že tam už nebude co dělat (protože ta obyčejná kariéra nejde hrát znova), tak je tam zábavy až až. Hrozně se mi líbí ta provázanost s online statistikami. Mód speedrun je super. Místo klasického limitu 2 minut na kolo prostě časovač běží od nuly a počítá, než splníte všechny úkoly v levelu. Výsledek se nahrává online do statistik. Prostě super a dává to větší smysl, než speedrunování starých her s dvou minutovým limitem a neustálým mačkáním retry, protože už není čas (třeba School II je skoro nemožný v tom limitu v původním THPS2 na jeden pokus udělat).

Jediný, co mi vadí, ale to už je prostě tím, že je to remake... Je cítit, že ty levely jsou prostě designovaný na jinou hru, ve který neexistoval wallplant, revert a v jedničce dokonce ani manual. Měnit je příliš nemohly, protože už by to nebyl remake a kdyby osekali herní styl na styl prvních dílů, tak by vlastně zahodili to, kam se ta série až někdy k Tony Hawk's Underground ubírala a léty od prvního dílu vybalancovala. Jestli udělají THPS3 DLC, kde už jsou levely designovaný na větší komba, tak to bude tip ťop. Spíš bych ale radši THPS6 (teda spíš opravdový THPS5, protože pětku nikdo nepočítá :D) s novýma levelama.
Tak už hraju. Zatím pozitivní. Hraje se to pocitově asi jako THPS4.

BTW: Koupil jsem to na kuma, má někdo zkušenost s tím obchodem? Všude v těch „zaběhlejších“ obchodech měli krabicovku za 11 stovek, na psn storu byla digitální licence za 13 (jakože wtf), ale na heurece mi skočila kuma, že to má za 900,-. Čekal jsem nějakej shady business, že mi třeba přijde polská krabička nebo něco takovýho (kvůli ceně a tomu, že stránky vypadají jak z 90. let), ale všechno v pohodě. Hodil jsem tam ještě jednu hru za 300 abych se dostal nad litr a poštovné zadarmo. :)
@marwel (07.09.2020 18:20): Mám dualshock PS3 a jakoby podpora tam je na tohle, ale bindy jsou totálně zpřeházený a nejde to nastavit dle vlastní preference. Jakože musím jezdit pravým analogem, né levým apod., musím si však koupit xbox ovladač, pač jsem ten svůj rozbil, protože mi nešel udělat obchoďák a přivádělo mě to k šílenství :))))
Samozrejme to bylo mysleno trochu s nadsazkou. V te dobe na nas koukali skrz prsty predevsim proto, protoze jsme vypadali, ze nemame v kapse ani vindru a oni si mysleli, ze jdem jen ocumovat nebo krast. Rozhodne jsem na to tou dobou vypadal. :P

Dotaz technickeho razu - ma hra na PC nativni podporu dualshocku?

Sakra, to uz vazne neni mozne prepnout Epic Store na eura? Proc mam platit vic jak kilo navic pri koupi v CZK? A dve kila vic za elektronickou licenci na PC oproti krabici na PS4. Tohle je k smichu.
@marwel (06.09.2020 14:30): Prosím tě.
Pokud tam půjdeš, s elánem, budou na tobě vidět, že i při tvém věku, jako dědula - si chceš zablbnout, udržet kondičku a nekrachovat věkem. Prostě si člověk nějak musí udržet mládí a hlavně trošku toho dítěte v sobě.
Mě je 24 a nosím bejsky, tepláky a trika co mají memíčka apod., rifle jsou to poslední co bych si vzal. A víš co, je mi jedno jak na mě kdo kouká.
Chci si udržet takovouhle svobodu a pokud bych se měl starat o pohrdavé pohledy jiných lidí, tak budu celej život nešťastnej.

Pokud máš tu slinu, kup si skejta a koukej si pořádně zablbnout. A pak můžeš chodit na různé kulturní akce se svým skejtem, kde poznáš nové lidi a těm lidem třeba dodáš taky nějakou slinu a zápal. Můžeš ovlivnit takto kolem sebe i pozitivně lidi.
Jdi do toho kámo, nepřemýšlej nad tím.
@David_Cravford (06.09.2020 11:51): To jsem taky uvazoval, ze bych si zase skejt koupil, alespon na to zrychlit cestu do prace. Nejak se mi ale nechce zase trpet ty pohrdave pohledy rovnych ksiltu ve skateshopech. Driv to bylo proto, ze tam clovek chodil jako metlak v roztrhanejch dzinach a markou do pul zad, ted jako "dedula". xD
@marwel (06.09.2020 07:51): Užj si tenhle přítomný okamžik.
Já furt doteď hraju SAMP a měl jsem plno přátel, se kterými jsem hrál denně, z celého světa a nikdy jsem je neviděl a neuvidím už ani při hraní. Občas mrknu na serverech na můj friend list a když vidím, že naposled tu byl cápek třeba v 2017, tak cítím divný pocit, že mi to chybí.
Ale prostě....jdeme dál, víš co. Třeba poznáš nové lidi takhle, se kterými budeš moct sdílet ty věci. Ale už to fakt nebude tak, jako dřív. Jsme už dospělý sráčové a to kouzlo z dětství nejde prostě replikovat, nebo z našeho mládí.

Dnes to máme vše jako samozřejmost. Nároky jsou jiný, nálady jsou jiný. Dřív jsme třeba neměli na čem hrát a k někomu jsme šli a bylo jedno, co to bylo. Achjo....cítím tvou bolest :)
@David_Cravford (05.09.2020 19:04): To ja vubec nevim, zda do toho jit. Kdyz jsem to hraval drive, tak to bylo s kamosema na zakladce (nejvic ale trojku) a pritom jsme chodili na takovy placek skejtovat flatground triky. :P Ted bych to hral v mem zaprasenem hernim doupeti sam a sve vysledky uz nemel s kym poradne sdilet, kamosi se kterymi jsme to parili uz jsou kdovi kde. Nostalgie tak muze v tomto pripade mit dost neprijemnou pachut. :)
@David_Cravford (05.09.2020 18:41): No právě. Pamatuju si, že jako malej jsem ty hry hrál třeba 6 - 8 hodin. Ale teď, když vím kde co je, tak jsem schopný dohrát klasickou dvojku do půl hodiny a na 100% do hodiny. :D Ty hry měly vždy neskutečný speedrun potenciál a když to člověk uměl, neskutečně srazil herní dobu. Ale co jsem koukal na videa, tak v tomhle remaku toho moc jinak není, takže se bojím, že bych tou hrou fakt prosvištěl. Včera jsem koukal chvilku na stream jednoho fanouška THPS série a první level udělal za ty dvě minuty s prstem v nose. Nespíš si to ale asi koupím, třeba se tam přesune komunita z THUG PRO, musím to spíš asi brát jako multiplayer hru, protože ten single bude pro mne asi fakt krátkej.

Jestli jsi před tím nehrál žádnou THPS hru a chytlo tě to, tak doporučuju si pak prolítnout THPS3 (snad ale vydají jako DLC do tohodle remaku) a první Underground. ;) Ty jsou po dvojce snad nejlepší ze série.
@Luďa (05.09.2020 18:04): Mě to hardcore přijde už nyní ale trošku v jiným slova smyslu.
Třeba sbírání collectibles, wall-ride pět zvonků od dveří..než se dostanu k nějakému skore, chci si nejdřív sesbírat collectibles, ale najít to na těch mapách je místama až otravný. Navíc mě štve jak jedna jízda má jen dvě minuty, takže není čas se ani pořádně rozkoukat. A taky, když se chci s postavou rozhlédnout, tak mi to nedovolí kamera, která se furt vrací do původní polohy.

Ale já nehrál původní hry se přiznám :)
Furt nevím, jestli to mám koupit za plnou cenu nebo ne. Chci si to hrozne zahrát, ale vzhledem k tomu, že mám THPS1 projetý asi 5x, THPS2 už nepočítaně a remaster THPS2X už taky několikrát, tak se bojím, že budu mít do dvou hodin dohranou kampaň. :D Trochu jsem doufal, že tam udělají nějaký hardcore mod pro veterány série. :(
Já se snažím marně stáhnout tuhle hru už několik hodin a je to otravný. Furt na nule download speed, jsem uvíznutý na 40%. Možná kdyby to současně neinstalovalo a jen mě to nechalo stáhnout, tak by to bylo lepší.
Jejda, to je tak dobry, jako zamlada. A to mi jeste epic poslal zpatky 5 eur, ze pry the price of the game(s) you purchased were recently lowered, so we are issuing partial refunds for the difference(s).