a na základě toho si udělal závěr? :-) nepoužívám antivir, takže ti nemůžu s jistotou vyzkoušet ten archiv, ale já bych se toho nebál. lidi toho nakecaj...
Tak mi brácha přivezl DA, který dostal zadarmo, ale k mému nemalému překvapení je to anglická verze. Máte ji někdo a instaloval jste do ní češtinu? Prý nějaké jsou, ale většina z nich je zavirovaná. Mám možnost si češtinu koupit na www.playman.cz za dvě kila, což je dost netradiční, abych za ni platil. Takže pokud si tu češtinu koupím, vyjde mě to i s poštovným na stejný prachy jako kdybych si tu hru koupil rovnou v české verzi.
Měl jsem anglickou, bez titulků - mám taky pocit že nešly nastavit. Naštěstí jsem s překladem neměl problém a snad mi nic neuniklo.
mám anglickou, snažím se českým vyhýbat. titulky pravděpodobně v mojí verzi nejsou... sice rozumím i bez titulků, ale občas něco nestačím pochytit.
NateLogan: "a pokud se něco nezměnilo, může mu to hodně uškodit" - to je jen překlep, že? Protože to zní teď, že změna je k lepšímu. Upřímně si ale myslím, že zde by to mohlo fungovat, protože předchozí díly byli vydávány strojově rok co rok (byť od dvou různých studií) a na nadcházející Conviction měli vývojáři z Ubisoftu relativně dost času + několikrát hru předělávali (o čem svědčí první screeny a ty aktuální).
Pooky: Možná. Jenže SC nikdy neměl bůh ví jak propracovaný příběh a pokud se něco nezměnilo, může mu to hodně uškodit. Ale přiznávám, že pokud se to vezme za ten správný konec, mohlo by to nakonec i fungovat. Zatím tomu ale moc nevěřím.
NateLogan: A proč by to tak nemohlo být? Vždycky se v životě (zvlášť tajného agenta) něco podělá a nastane jiný způsob žití.
Já měl raději Sama, který nemusel řešit Rodinná pouta a VKVčka, takhle mi spíš začíná připomínat Jacka Bauera, což by tedy nevadilo, jen by se to nesmělo jmenovat Splinter Cell a už vůbec by to nemělo mít v názvu Tom Clancy.
mozna jen vzpomina, kdyz byla mala....ale taky se uz zacinam obavat, aby tam neudelali nejaky vaznejsi paskvil :)
Jedinej fakt nejsi. Já mám všechny knížky a je to moje nejlepší hra.Už se těšim na ConViction!Stealth akce DA se mi líbil hodně kvůli příběhu a také výborné hratelnosti s grafikou. Prostě u mě je to naprosto bez chyb a napište mi někdo prosím jak se tady hodnotí hry?
Bude asi nejlepší je rovnou vyjmenovat: "RtCW", "Doom 3: Resurrection of Evil", "Max Payne" (1. díl), "El Matador", "Condemned - Criminal Origins" a samozřejmě i "FlatOut 2".
Pivo: To už jsem také párkrát praktikoval. Např. u RtCW to už snad ani nejde spočítat. :-)
chuck: To je správné ;-) Ale pokud hra baví hodně, tak ji můžeš dohrát i vícekrát.
Pivo: To víš, já si hry vychutnávám, abych jich měl ještě hodně před sebou. :-)
beru te za slovo! :), tak jeste ti do Conviction 3 dily zbyvaji + spousta dalsich her, takze drzim palec ;)
Indian: S tím počítám, už nesčetněkrát mi tu bylo doporučeno hrát úplně od začátku, takže jsem si dal říct a teď mám před sebou "Pandora Tomorrow". Takže než se dostanu ke "Conviction", to ještě nějaký ten pátek potrvá. :-)
chuck: nebylo by od věci si nejdřív zahrát předchozí dva díly, pokud se ti líbila jednička neni co řešit :-)
Don Chuck: napodobne done......akorat ja si pockam na nove PC:D, ktere je v nedohlednu :(
Na me pusobi Chaos Theory jako ciste PC hra i kdyz to tak neni, Double Agent jako nepovedena konverze no. Nemam nic proti vyvoji dalsich dilu jinym studiem. (napr. COD mi je naprosto putna kdo to dela, stejne to bude stejny jako predesle dily) Zde je znat, ze cinani byli tlaceni datem vidani, takze hra neprosla poradnym beta testem a o konverzi ani nemluve.
Chaos Theory dělalo zkušenější studio a u technické stránky hry je to znát. Double Agent využívá hotové technologie spíchnuté horkou jehlou (respektive vývoj se soustředil jen na konzole, na PC verzi tak trochu kašlali).
Vetsinaa Ubisoftich her z te doby nema vetsi wide rozliseni nez to ubohoucke 1280x neco nebo kolik :)
Nevite jestli je nejak mozne nastavit v DA rozliseni 1680? Popripade jak? Nebo je to skutecne takova bida, ze to proste mozny neni?
no ja viiim...ale uz me s tim se***u vsechno se o5 toci jen o penezich je to nechutne.....to same alan Wake stejne to bude na PC a dalsi hry, rek bych ze Splinter bude stejne na ps3 ikdyz se dusuji ze vubec, pritom vsechny dily vysly na PS....
"Splinter Cell: Conviction se objeví na PC a X360 letos na podzim" wtf? hlavne ze nedavno tvrdili, ze bude pouze X360 verze.....
To si piš, až po dohrání mi došlo jaký hovadiny tam píšeš : ).
paul: no pekne si mi to vratil :D tak trochu sem to cekal :D