No, takže Hardy prej dbá na svojí postavu a dělá vše pro to, aby byl co nejvíce věrohodnej. Tim dobré zprávy končí. Podle slov dementů, kteří na filmu pracují z hollywoodu, je splinter cell POUUZE akční střílečka. Tak to bude akční film. A bude to PG13. Takže další komerční sračka s kojeneckým ratingem. Achjo..
@David_Cravford (26.12.2016 18:44): Jo, 4E mise člověka proklepnou, jak v té hře dokáže využít všechny vychytávky. ;-) Já je dohrál všechny kromě ambasád, které mi přišly nejtěžší, a kde se mi podařilo úplně dokončit jen tu pákistánskou. U ostatních jsem z těch 20-ti došel k 16. vlně, ale dodnes mi to nedá a chystám se jednou pokořit všechny. Je fakt, že dokončit je v coopu bych ty šance měl o dost větší, ale to už by nebylo ono. ;-)

@kuler91 (26.12.2016 18:53): Pro mě je sedmý díl tím nejočekávanějším herním titulem budoucnosti a to fakt nepřeháním! Dokonce mám se synem tip na jeho název vycházející ze závěru Blacklistu. ;-)
LOL. Tak jsem asi neschopnej, ale ta hra mi nepřijde až tak easy. Dělám vedlejší mise a to jsou samé lasery, kamery s osvětlením, pejsci co mi lezou za prdelí, každej po zuby ozbrojenej. Cejtim prvky prvního dílu, kdy jsem seděl zašitej v rohu a čekal na vhodnou příležitost, jak někoho odrovnat, či proklouznout. A k tomu ten mix prvotřídní akce, headshoty a karambit. Jsem rád, že se tahle hra pro mě stala menší výzvou! Nejvíce jsem si jinak oblíbil lámaní vazů, krásně to křupe :-)) jinak ta choreografie těch chvatů a ty pohyby Fishera jsou slast, cejtim se jak profík :D
@Chuck (24.12.2016 12:55): Mě štvala ta nucená jednoduchost u konvice. Prostě musim udělat tohle a tohle abych odemknul další skills, to fakt ne. Já jsem na kontaktní eliminace, nechci aby mě hra nutila do něčeho, co dělat nechci. Blacklist nabízí kombinaci všeho a baví mě celá akce. Akorát se přiznám, že už to pro mě není asi splinter cell, nepoužívám ty googly na hlavě, jednička mi přijde prostě strop no. Blacklist jsem si chtěl pořídit kvůli tomu akčnímu stylu, mám slabost pro akční filmy, kde se používaj takovýdle eliminace. Z fleku mě napadá 96 hodin.
@USER47 (23.12.2016 21:00): měl zajímavej nápad, ale provedení bylo hrozný. Technicky nejhorší díl a ty opakovaný mise v tý základně...to byla strašná nuda, aspoň pro mě. Ten parník a Shanghai byly dobrý mise, ale nezachránily mi to.
@CrocoRay (23.12.2016 20:48): Graficky je to paráda, detaily prostředí mě fascinují dodnes, ale jak jsem psal v komentáři, stealth pasáže se opravdu vracejí k prvním čtyřem dílům. Je fakt, že způsoby eliminace můžou být drsné, ovšem na rozdíl od Conviction Tě je nikdo nenutí používat - buď po přepnutí na nesmrtící eliminaci protivníka omráčíš, nebo ho obejdeš. To poslední je nejtěžší a vyžaduje to více taktizování, ovšem hra Tě za to bodově ohodnotí nejvíc a ten pocit, když to dokážeš, stojí za to. ;-) No a pak se můžeš chopit hlučných i nehlučných zbraní a zkusit se oblastí probojovat, ale můžu Ti garantovat, že daleko nedojdeš. :-) Takže asi tak.
Nejlepší díl byl první. Pokud jste šli do tmy, byla tma, nic víc. Měla naprosto úžasné interiéry, spoustu možností k postupu, na všecko byl hráč sám, vše musel sám udělat, žádné automatické ptákoviny. Šlo to pomalu i bez střílení, pokud hráč dokázal obejít světla a tak. Má nesmírně ambientní atmosféru, je tichá, minimalistická, profesionální zvukově, dost autentická a žádná přehnaná výbava, hráč využil prostě všecko co měl v Opsatu.
Chaos Theory je celkem jednoduchej, tam už jsem se mohl pohybovat rychle celkem, za to má však hustej scénář, špičkovou grafiku na svou dobu a spoustu dalších možností.
Blacklist nabízí špičkovou a profesionální akci. Ty pohyby, dynamika, uvěřitelnost postavy, oblek, výbava, krav maga a karambit, všechny ty kurevský eliminace, průstřely, zvuk zbraní, tlumiče, šplh, já ani nevim, jestli mám střílet, podřezávat hrdla, či lámat kosti. Blacklist má určitě spoustu nedostatků, včetně hl. postavy, za to však po akční stránce se nedá nic vytknout.
@Chuck (23.12.2016 18:06): @Chuck (23.12.2016 18:06): Graficky se mi to docela líbí a celkově bych si i dal nějaký stealth, ale zase jsem zkoušel párkrát nainstalovat Double Agent a ani jednou mě to nechytlo. Tak se dívám, že jsi ho hodnotil 80% a tohle 100%. Nějaký stealth bych zkusil, ale zase nic náročného. Jak čtu tvůj komentář, tak prý se tento díl vrací ke kořenům a není tak akční jako Conviction, ale zároveň čtu, že se dá misí i prostřílet.

Tak přemýšlím, jestli to zkusit, jak bude nálada. Něco mezi stealth a akcí bych si zkusil. A tato série mě vždycky tak trochu lákala tou tematikou, ale jak jsem hrál Double Agent, tak hraní už mě nebavilo. I když přiznávám, že na vině bylo trochu i to, že mi v základu nabízela nízká rozlišení a mně se s tím nechtělo nějak piplat a zkoušet to v souborech přepisovat, tak jsem to z disku vždy vyhodil.
Proč se mi do háje neukládá rozlišení a nastavení grafiky? Mě nebaví při každým spuštění to ladit podle svého...
Koupil jsem si Blacklist. Instalace rychlá, pohotová. Chci si to zahrát a nemohu, pač to musí stahovat nějakej zasranej uptade. Dřív stačilo hru nainstalovat a hrát. Už mi to pije krev, ještě k tomu když mám modem a né wifinu jako běžnej člověk. Fakt bez toho uptadu to nespustim... ale jinak se na hru těšim jak malej kluk :-) hlavně na krav maga.
Nemáte někdo tušení, kde najdu tuhle a tuhle sólo misi, popř. co musím udělat, aby se mi alespoň jedna z nich otevřela? Na mojí SMI mapě není.
@Chuck (05.04.2016 13:43): to ani nevím, že se to dá hrát v coopu. Každopádně na PS jsem se dostal někam do 6., teď na pc nejdál do 3., jak to ještě nemám v ruce.

Teď jsem do toho uvrtal i kamaráda, abychom hráli ty normoš coop mise, tak snad se do toho dostanu ;)
@Walome (05.04.2016 12:59): Fajn, jsem zvědav, kam se v těch ambasádách dostaneš. Ale nepodváděj a hraj to sólo, ať to máš správně napínavý jako já. ;-) Já jsem tu pákistánskou udělal komplet (tj. 20 vln), z ruské a egyptské jsem víc jak 10 vln nedal a včera jsem zkoušel 15. vlnu ve švýcarské, kterou jsem zatím nedal, jelikož jsem nestíhal časový limit v zatčení dvou cílů vysoké hodnoty (těžkooděnci).
Někdo jste v poslední době hrál ty adrenalinové mise v ambasádách, o nichž se tu často zmiňuji? Ať tady nevedu jen monolog. :-)
Hra spuštěna.
Jak je to s těmi vedlejšími misemi?
Můžu jet kampaň a po dohrání se věnovat misím Charlieho, Grimm a toho černocha ze CIA?
A tyhle vedlejší mise jsou jen pro peníze, nemají žádný význam po příběh? Čili ideálně držet se kampaně, abych si udržel drive příběhu, a pak si odehrát ostatní hry?
Dík
Je to fakt tuhý, i bez gamepadu :)

Jinak všiml jsem se, že na nejtěžší obtížnost ani nemám k dispozici munici, co se na mapě válí.