Chápu, ale mě se moc čekat nechce.. Dopadne to jako s Division, které jsem si koupil levně v lednu a už to nemám s kým hrát.
Bude si to někdo kupovat? Domluvíme se na coopu? Nemám čas každý den kvůli práci, takže spíš třeba hoďku nebo dvě občas po večerech, nebo víkend, to mám času více.
@SimonEndt (26.02.2017 11:46): wtf? :D My udělali 3 mise za 5 hodin a byli jsme rádi na střední obtížnost :) ale teď jsem to hrál sám a nudil jsem se. Ta AI parťáků je až moc dobrá a nakonec musím říct, že 4 jsou moc. 2 jsou akorát. Ale možná to dál bude víc hardcore.
S kámošem jsme dali ve dvou na nejtěžší obtížnost celou betu (2 regiony) za pár hodin s tím, že jsme tam dost blbli i okolo. Těch regionů tam má být celkem 11 a pak konec. Dokonce jsme si stihli upgradnout většinu z talentového stromu. Je to prostě hezká hra na víkend max. 1-2 týdny a pak už tam nebude co dělat. Žádný závody, mini hry, multiplayer proti sobě ... kdyby tam přidali Battleroyal tak klobouk dolu, ale to se nestane.
Beta hodne naladila, ale mam strach ze to bude pozdeji stereotyp jak prase po vzoru Mafie 3. Desitky regionu o par misich s hlavnim bosem, krom toho x collectibles a par vedlejsich misi. V coop je to vetsi sranda, ale dost divocina bez moznosti sledovat o cem to vlastne je.
@pajmič (25.02.2017 17:52): já měl v benchi vytíženost CPU kolem 70%, ale ve hře prakticky konstantě na 100 na všech jádrech, takže u mě vytížení jak má být, spíš je vidět že Sandy Bridge už je fakt dědeček a chtělo by to ten Ryzen nebo Skylake :)
Už vím odkud vítr vane. V benchmarku je vytíženost GPU 99% CPU 20%..the fak? Navíc, když zapnu některý effekty vytíženost procesoru se ještě sníží. Testovali jste to pánové? Vzhledem k tomu, že je to beta a ta hra ještě nemá drivery, tak chápu, že ta optimalizace bude mess, ale i vzhledem k tomuto faktu mě to hoodně zaskočilo.
@pajmič (25.02.2017 14:36): Já ani nevim, vsync jsem měl adaptive a občas byl vidět tearing, ale když jsem dal vsync on tak se to podivně kousalo (na ultra), celkově optimalizace působí trochu zvláštně. V defaultu je taky zaplej sharpen filter hrozně vysoko, zrnivej obraz není pěknej, trochu jsem to stáhnul.
V ubisoftu jsou prostě kokoti a snaží se neustále jít s dobou a být "in" aby toho co nejvíc prodali...
Před pár lety hodně frčel celkově online, který sice frčí furt, ale u her je to trochu něco jiného a rozhodně nemůžou čekat, že wowkaři, Cskaři a lolkaři najednou začnou hrát něco podobného ... Těch lidí, kteří nemají čas trčet 6 hodin denně u her tolik není a myslím si, že se nic nezměnilo. Čím jsem starší, tím víc preferuji čistě singl hry a určitě nebudu sám. Chci si prostě užít dobrý příběh, slušnou hratelnost a pěknou grafiku ...
Já jen doufám, že se ty jejich online srágory budou špatně prodávat, protože o tohle fakt nestojím.
@SimonEndt (25.02.2017 15:00): souhlasím. Pocit ze střelby je dobrý a věřím, že na nejtěžší obtížnost to může být skvělý zážitek. Jen prostě to mezitím (jízdní model, příběh, postavy atd.) mě zatím vůbec nezaujalo.
Zkoušel jsem se napojil do veřejné lobby a ani po delší době to nikoho nenašlo, tak nevím, jestli zrovna v tu dobu nikdo nehledal nebo jestli to nefunguje? Jinak, grafika, coop a bulletdrop bych řekl, že jsou na celé hře asi to nejlepší.
@Paul (25.02.2017 08:31): To už se od Ubisoftu dá čekat. Ale ta vegetace je luxus. Jak ti to jede? U mě to je nějaký divný v tom smyslu, že very high preset a low preset mi jedou stejně blbě, 35-45 fps, možná v betě podělaná vsynch?
Za me zatim ok. Ale jen akce. Vse ostatni stoji za vyliz, hlavne jizdni model. Pribeh preskakuju, je mi burt.
Já naprosto zapoměl, že je tento tejden open beta, díky za připomenutí:D Dobrá zpráva, že je dostupná i na páře.
Tak jsem zkusil open betu a nějak mě to nezaujalo. Grafika docela hezká, ale působí to hrozně sterilně a nezáživně. Asi je to cílený hlavně na fanoušky GTAV multiplayeru co rádi dělaj lulz a na nějakou atmosféru či příběh kašlou.
Podle mě je ta hra hroznej fail ... nepřehledný, těžkopádný, AI otřesná, ovládání vozidel děsný, mise lineární a jednoduchý, spousta bugů (ale ok vyjde to "až" za 14 dní) ... nevim, co jsme to zkoušeli ve 4 lidech tak nás to vubec nenadchlo, vlastníme Divisny i GTA a je to spíš taková levná kopie ... ehm, levná, za 90e ...
Tak beta vyzkoušená - s GTX1070 na vysoké/velmi vysoké to jede na 60FPS ale v autě to padá ke 35FPS... Snad tam nebude moc misí, kde mám někoho pronásledovat v autě :D Ale jinak to vypadá fajn - na vyblbnutí postačí...
Je fakt, ze AI bude asi mizerna + pribeh asi zadny ani nebude. No stejne bude Andromeda :D
V Levelu to vynasej do nebes ale z textu to na me pusobilo jako typicka ubisoftarna. Ale prej srdce stealth hrace zaplesa.
Za mě nuda jak cyp. Naprosto klasickej Ubi open-world, co má pár fajn nápadů, ale jinak je to těžce nezajímaví. Fajn, že už na střední obtížnost člověk vydrží vcelku málo a nějakou tu taktiku to místama chce.
Nevypadá to zle .. koukal jsem na hrej.cz :) ... ta grafika taky dost překvapila. První hra po letech od ubisoftu, kterou předem neodsuzuji.
@Ronik (02.02.2017 10:14): Tak mám s tím také problém. Otevřel jsem odkaz v tom mejlu. Potom mi přišel další mejl i s klíčem. Jenže ten klíč mi nejde aktivovat a teď jsem zjistil proč. Montana dostal asi přístup do bety na PS4 a ty pozvánkový klíče jsou asi taky jenom pro lidi s PS4...
Pozvánka mi přišla když tak na mejl, pod kterým se přihlašujete na uPlay.
Chce někdo pozvánku do bety tenhle víkend? Mám tři.
Pokud jo, tak si mě musíte přidat do přátel na Uplay, jde to poslat jen přes to. Nick: nicnemame