Treba najať šikovného údržbára a nastaviť mu vysokú prioritu na opravy vybavenia. Neskôr je tam tuším dostupný aj nejaký výskum, ktorý vylepší životnosť každej mašiny. (Ale aj napriek tomu mi občas nejaká mašinka rachla.)
Když to vybouchne, tak se s tím nedá nic dělat, to území je trvale ztracené.
@Walome (15.04.2012 18:06): Myslím že nijak, aspoň som žiaden spôsob nevypátral. Vždy som postavil novú ordináciu, nakúpil nové vybavenie a ošetrovalo sa veselo ďalej. Zemetrasenie je sviňa!
Jde vám to uložit? Vždy mi to napíše Chyba:hra nejde uložit. Nejde to vlastně ani vypnout. Mám tam danou češtinu.
Ty radiátory byly pekelný to jo. Nevím jestli to nebyl bug emulátoru, ale téměř neustále mi to hlásilo že tam mám zimu a to jsem měl radiátory ob dva metry úplně všude :D a v nastavení vytápění jsem to měl skoro na max.

Škoda že je ta hra tak brutálně stereotypní, jinak bych tomu dal i víc.
Hehe tak jsem se na to vrhnul taky. Nejhorší pro mě je rozvrhnutí radiátorů a využití koutů u dveří.
@Walome (14.04.2012 23:18): Nejsem si jistej, zda už hotoví consultanti jdou ještě školit na diplom. V tý místnosti může být vždy jen jeden, který se automaticky vrhne na školení. A pokud chceš vyškolit ne-consultanty, tak v tý místnosti ještě musí bejt kostra (aby získali chirurga) nebo knihovna (psychiatr).
Safra, jak mám donutit doktůrky, aby se školili?

Mám ten problém, že když tam fouknu jednoho (consultanta se skillem chirurg) tak vyučuje, ale pak tam šoupnu taky consultanta (bez skillu) a ten se najednou vrhne vyučovat.

Oni tam i chodí sami od sebe, ale nějak nevím, jak je cíleně donutit studovat.
@ugraugra (13.04.2012 17:08): jo na to už jsem přišel :), teď už se jen naučit co a jak, nevíte někdo kde zijistím cíl mise?
Že mi to píše že ke splnění mám velice blízko, ale furt mě to nepouští do dalšího kola.
@Walome (13.04.2012 15:05): Všechno jsem zmenšil co to šlo, ale stejně toho víc do tý budovy nenacpu a nevím co dělat s lima když mi to napíše, že má neznámou nemoc, takže nevím ani jak to léčit.

@Jumas (13.04.2012 15:05): A jak se kupují budovy? Nejsem si jistý jestli to zrovna při plnění úkolů jde.
Hra je vtipná a líbí se mi, ale mám problém s tím, že nemocnice je moc malá a tak se mi tam všecho co chci a potřebuju nevejde. Jak se řeší situace s omezeným prostorem? Ta hra není tak jednoduchá jak na první pohled vypadá :).
Já se na to TAK dneska těšim - já to totiž asi před rokem našel někde ke stažení, ale jelo mi to pouze beze zvuku a to prostě není ono. A pokud ještě půjde hodit do nějakýho rozumnýho rozlišení, bude to super.

Já to hrál jako děcko u bratrance na pc, nerozuměl jsem ani slovu a sestřenka mi musela říkat co jak postavit apod. Vlastně mě učila i Dungeon Keepera, jen Theme Park už jsem hrál sám na svém pc :-D
Pamätám si, že mi to vždy zatuhlo pri poľovačke na krysy. A keď si spomeniem na tie pekelné epidémie, ani sa mi to nechce znova rozohrávať! :-))
Tyvole! A já se s tím před měsícem protrápil v emulátoru plnym bugů. Ale taky to mělo svoje kouzlo, byl to takovej nechtěnej hardcore mode :)
Já to před lety kvůli padání vzdal. Hra s nej WTF intrem které jsem kdy viděl.
Mě to teda nepadá, občas se ale hra kousne tak, že nemůžu na nic kliknout a musím jí shodit. A pacienti se mi občas zaseknou a vyskočí recovery hláška.

Škoda že nefunguje DNA fixer, vždy se bugne :/
Naštěstí v tom OpenTH smrtka nefunguje (a ani zemětřesení). Ale chodby mám poblité dostatečně, to jo :D
Moje řeč, všude bordel a zvracející pacienti a do toho smrtka...
Konečně jsem se v kampani dopracoval do posledního levelu. Ale teda dát reputaci 800 to už je docela extreme sport.
V XPckach zatim jede uplne bezproblemu... ani nebylo zapotrebi zapinat kompatibilitu.
Montana: Kdyžtak napiš pls, jak funguje (a na jakých Windows). Tuším, že je to ještě DOSárna, ale v DosBoxu mě vždycky jela šíleně pomalu.
V anglii jsem Theme Hospitala hrál na PC (originálku) a hra měla jiné intro, asi ještě lepší než je ve videích :-), ale na YouTube není...