Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Wonderful 101

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
23.08.2013 WiiU
Vývojáři:
PlatinumGames
Oficiální stránky:
http://www.thewonderful101.nintendo.com/
Na Zemi už potřetí útočí rasa mimozemských teroristů zvaných Geathjerk! Není se ale čeho bát, rada Spojených národů do akce vysílá největší superhrdinský tým světa – Wonderful Ones, složený ze 100 hrdinů jako jsou ohnivý Wonder-Red, mistr meče Wonder-Blue či gymnastka Wonder-Pink. Společně vládnou mocnou silou Unite Morphs, proti které se žádný šmejd z vesmíru nemůže postavit!

The Wonderful 101 je netypická akční hra od tvůrců z PlatinumGames a návrháře Hideky Kamyi (Devil May Cry, Okami, Bayonetta), ve které hráč z izometrického pohledu ovládá rozsáhlou skupinu superhrdinů. V každé úrovni, kterých je celkem 25, je hráčovým cílem zachránit co nejvíce civilistů a nabrat do svého davu co nejvíce hrdinů, což mu zpřístupňuje pokročilejší kombo útoky zvané "Unite Morphs", které dovolují skupině superhrdinů společně vytvořit obří objekt jako pistoli, meč, hák či řetěz, s pomocí kterých bojují s nepřáteli a řeší různé hádanky. V tyto objekty se mohou proměnit nakreslením příslušného symbolu na obrazovku Wii U gamepadu. Použití Unite Morphs je omezeno energií, která se regeneruje jednak uplynulým časem, ale i používáním standardních útoků.

Kromě izometrických částí nabízí hra i zpestření v podobě shoot'em'upových či on-rails střílecích sekcí či bossfightů podobných sérii Punch-Out!!. Hra také obsahuje kooperativní multiplayer až pro pět hráčů, ve které jeden z hráčů ovládá hru klasickým Wii U gamepadem a ostatní musí používat Wii U Pro Controllery.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.