Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Sims 2

66
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > sociální strategie *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.10.2005 PS2XboxNGC
Vývojáři:
Maxis
Kdo by neznal simulátor života The Sims a jeho pokračování The Sims 2, které se stejně jako první díl dočkalo i konzolového vydání. Stejně jako první díl, i The Sims 2 na konzole nabízí oproti původní PC verzi značně jiný zážitek.

Základní principy zůstávají stejné. Zásadně se hra liší ovládáním – namísto kurzoru analogovou páčkou ovládáte přímo své simíky. Novinkou je zde příběhový mód, a dokonce i split-screen multiplayer. Veškeré vybavení, části domu i zahrady, jsou odlišné, a najdou se tu i poměrně zajímavé kousky, jako například přístroj na vlny, na kterém si váš simík může relativně bezpečně užívat surfování. Není zde ani permanentní smrt, postava jde kdykoliv vrátit zpět do života. Postavy rovněž na rozdíl od počítačové verze nestárnou.

Nevýhodou konzolové verze jsou omezení při stavbě domečku, omezení množství výbavy v domácnosti vzhledem k paměti konzole, a pro někoho možná i postupné odemykání vybavení v rámci příběhu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.