My vlastně dohráli každý půlku (jak píšu v komentáři). :)

Ale též to mám v seznamu her, co musím dřív nebo později dojet.
Kdepak, kod do posledního levelu si stále pamatuju a není to SMRT. Ale skládá se přesně s těchto písmenek. ;-)
Já si vzpomínám na jeden level "ze stavby", který jsem prostě nemohl dokončit =/ Stavba byla až po "sladkém"? :)
Těch prvních + -20 levelů se dá udělat za chvíli, ale od toho "sladkého" světa už značně přituhuje. Na šíp+ctrl jsem přišel víceméně náhodou :)
To s tím šípem letícím přes půlku mapy si pamatuju... hrome, musím to znova dohrát!
SMRT jsem si pamatoval z doby, kdy jsem to hrál poprvé :)

Levelů je tam tuším 30 něco.
Dostal jsem se do levelu SMRT :) Akorát mě teda zmátlo jak Marty psal v komentáři že je to kod do posledního levelu - už jsem se lekl že je konec, naštěstí ještě 13 zbývá.
Mám jej spolu s datadiskem, kdysi to u nás vyšlo spolu se Starcraftem a Diablem v jednom balíku.
Nicméně kdyby to pustili třeba na steam za 10€, našlo by se jistě spousta nadšenců, kteří by si to koupili. (i když chtít tak nízkou cenu po hře, kterou má pod křídlem activision je asi naivní)
Však Warcraft II je dostupný k sehnání v battle.net edici s datadiskem a vylepšeným ovládáním, ne? Ten zbytek je bohužel už nejspíš netrápí...
Shánět, podle "honit".

Je zvláštní, že tak velká firma jako Blizzard se už nestará o svojí historii. Zrovna oni by určitě měli prostředky na nějakou tu digitální distribuci, nebo to hodit na Steam. Třeba nechějí schválně, nebo holt zapoměli.
Přesně tak. Blizzardi na stránkách nemají ani možnost e-nákupu (jako u novějších her, např. Starcraft nebo Warcraft 3), ani odkaz na kamennej obchod ani možnost stáhnutí samotné hry. A určitě budou raději když ty hry budeme hrát spíš než když je budeme (neúspěšně) shánět. :-) (schánět?)
Já si tohle stáhnul někde asi nelegálně, ale co má člověk dělat...
Počítání peněz je práce na plný úvazek, člověk nesmí myslet na nic jiného.
Blizzardi jsou mrdky, pro ně nic staršího jak SC už neexistuje, protože to překáží WoWu.
Kéž by to bylo na GoGu... Práva asi furt má Blizzard/Activision, ti tam asi zatím nic nemají, co? :(
Přesně tak, je to velká klasika. Myslím, že to byla jedna z těch her, co "byly" na harddiskách. Pravděpodobně se tak nějakým magickým kouzlem objevili.

Nene, tenkrát u nás prodej her moc nevydělával.
Hned si to jdu sehnat, tohle je prostě nezapomenutelná klasika! Hrome, kdy já to pařil naposledy...
Jinak ten FIG je formát pro vektorovou grafiku. Takže to máš asi nefunkční verzi. Zkus se kouknout do pirátský zátoky, tak je něco (200MB+)
Prosím, dali byste sem link na stažení dvojky? Něco jsem stáhnul (nejaký .FIG), ale nejde to spustit stejným postupem jako první díl...dik
Jasně, všichni dali závod bez problémů, všem to věřím :p (ale ne, fakt vám to věřím)

Poslední level jsem dal dnes...a jak jsem byl zvyklý, dal jsem si ho znovu a znovu opravdu to není tak těžké, jak se zdálo...každopádně parádní!
Poslední kolo jsem dal až s návodem - zaboha jsem nemohl přijít na to, jak toho bosse zranit. :-) Když přijdete na tohle, tak už je to procházka růžovým sadem.
Mě taky počítejte mezi úspěšné závodníky v kárách z 30tých let :). Já si ten závod vychutnával (asi praxe z Gran Turisma, Drivera a dalších her).

Ale jakmile dojde na lámání chleba v Lost Wikings... Tak tam jsem pěkně prosím kdysi dávno (10-15 let) naprosto pohořel a myslím, že jsem neudělal ani jeden level :D. Ale je fakt, že jsem se nikdy moc nesnažil.
Walome: Tak teď znáš tři :D Na druhý pokus jsem je dal a to jen proto, že jsem se poprvé převrátil...
Me hrozne prekvapilo, ze kdyz jsem dohral Mafii a podival se na net na nejaky ohlasy, tak jsem objevil hrozny stiznosti na obtiznost toho zavodu, vcetne naprosty zhuverilosti v podobe nejakyho patche, kterej to cely preskakuje. Ja jsem s tim nemel zadnej problem, dokonce me to bavilo a k tomu zavodu jsem se vracel i potom.

Holt je to v rukach no, zavod v Mafii i posledni level v Lost Vikings.;0)

Pokud jsi to u Vikingu poctive dotahl az do posledniho kola, tak bys nemel mit zadny problemy a uz vubec ne s tim, ze nekam spadnes.
Tak to přeskakování mi ani tak nevadilo...nemám problém zatím s ničím, jenom vždycky někam spadnu...

A nemachruj :) Znám jenom jednoho člověka, kterej nebrečel u závodů :-D
4Walome - S cim mas problem? Ja jsem dal posledni level v pohode(nekolikrat), ostatne stejne jako ten zavod v Mafii.;0)

Jediny opravdu frustrujici misto v The Lost Vikings byl predposledni level, treti cast, preskakovani skokanem z zebriku na zebrik nad silovym polem.
Tak poslední level je nad moje síly...takhle nas*anej jsem nebyl od závodu v Mafii :)
EDIT: Ale nejrychlejší je drag and drop: přetáhnout ikonu spouštěcího (obvykle exe) souboru na ikonu s DosBoxem. :-)

Dovolím si sem hodit textovou verzi svého tutoriálu pro DosBox (jinak se jich dá najít na netu samozřejmě víc):

DOSBox je dar z nebes. Jak už jste z názvu asi uhodli, jedná se o emulátor MS-DOSových programů, který je k dispozici jak pro Windows, tak pro Linux. Chtěl bych vám zde ukázat, jak se v něm ve Windows spouští hry (a samozřejmě i ostatní DOSové programy).

1. Nejprve si z http://dosbox.sourceforge.net stáhněte instalační balíček pro Windows. Instalaci jistě zvládnete sami.
2. Po spuštění by se před vámi mělo objevit něco takovéhoto: (obrázek DosBoxu)
3. Teď "hoďte" DOSBox na pozadí a vytvořte si, třeba pod diskem C, složku pro staré hry, řekněme složku dosgames.
4. Do této složky si zkopírujte svoje Indiana Jonesy a Might and Magicy (prostě ty staré hry).
5. Teď se vraťte do DOSBoxu a napište příkaz: mount C C:\dosgames a samozřejmě Enter. Tím jste si pod DOSBoxem vytvořili disk C, jehož obsah je stejný jako obsah adresáře C:\dosgames na vašem skutečném disku.
6. A teď se pomocí DOSových příkazů můžete pohybovat po obsahu svého nového disku a spouštět hry. Pokud tedy máte pod C:\dosgames složku doom2, napište C: a Enter (tím jste se přesunuli na nově vytvořený disk C), cd doom2 a dostanete se do oné složky. (Nazpátek z ní vyskočíte cd ...)
7. Až se dostanete do složky s hlavním spustitelným souborem hry, napište jeho jméno (např. doom2.exe) a Enter a voila!
8. Pokud se vám zdá, že hra běží příliš pomalu, můžete se pomocí klávesových zkratek Ctrl-F11 a Ctrl-F12 pokusit zvýšit/snížit takzvané interní DOSBoxové cykly procesoru. (Zvyšování cyklů by mělo hru zrychlit a naopak - ale samozřejmě ne donekonečna.) Prostě experimentujte.
9. Jestli ani to nepomůže, můžete si zaříkadly Ctrl-F7 a Ctrl-F8 nastavit tzv. frameskip - počet snímků, které bude DOSBox "vyhazovat". Opět platí, že vyšší nastavení této hodnoty hru zrychlí (ovšem nyní za cenu snížené plynulosti).

A ještě pár dalších tipů:

* Pomocí Ctrl-Alt-F5 si můžete vytvořit filmeček ve formátu AVI
* Ctrl-F5 vám uloží do DOSBoxové složky screenshot
* Až vás přestane bavit nastavovat parametry jako CPU cycles pořád dokola, podívejte se do souboru dosbox.conf (ve složce s DOSBoxem)

Samozřejmě...to se ukázalo jako kámen úrazu :-D Ale já na to časem přijdu, furt mi to píše, že složka neexistuje...
Hele slyšel jsem, že se tahle hra dá někde sehnat a funguje normálně na windows - nevíte o tom něco? Dík
Přesně si pamatuju svůj strhaný obličej v zrcadle, když jsem v jednom levelu strávil celé dopoledne na kámošově 486ce:-) Tato hra dokázala přinést bezesnou noc plnou myšlenek:-) Čert mi ji byl tehdy dlužen :-D