Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Bureau: XCOM Declassified - Hangar 6 R&D

08.10.2013
19.11.2013
04.12.2018
kompatibilní
59
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Hangar 6 R&D je druhé DLC k taktické akční střílečce The Bureau: XCOM Declassified. Události, které se v něm odehrávají, předcházejí mimozemské invazi v původní hře.

Hráč se v roli speciálního agenta Nica DaSilvy stává dobrovolníkem pro řadu psychických experimentů v tajemném Hangar 6. Zároveň dostane za úkol objasnit podivné události, ke kterým zde nedávno došlo. V rámci DLC, které je svou vyšší obtížností zaměřeno na hardcore hráče, je možné použít nové zbraně a speciální schopnosti.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Musím říct, že DLCček do různých her jsem hrál mnoho, ale DLC do Xcomu, které trvá přibližně 2,5 hodiny, musím stejně jako první DLC do této hry zrecenzovat.

Jak už jsem v úvodu říkal, DLC trvá přibližně 2,5 - 3 hodiny, což je na DLC více než dost ,když vezmeme v úvahu, že stojí 4 eura. Nabízí za tuto cenu možná i více, než DLC pro tří AAA tituly. Ve hře se zhostíte agenta Nica DaSilvy známého z původní hry, za kterého budeme prolézat hangáry plné nepřátel, kteří nejsou skuteční, ale pouze halucinací na testy pro doktora Heinricha Dresnera. Hra se totiž odehrává před původní hrou, takže nepotkáte ani hlavního hrdinu Cartera. Přibližně ve 3/3 hry narazíte na příjemný dějový zvrat Mozaic začne invazi (už nebudete bojovat proti halucinacím, ale proti skutečným nepřátelům) a vy musíte ze Subjektu 23 dostat duši Mosaica..
Hratelnost se logicky oproti původní hře nezměnila, jenom se vydala směrem k DLC od Alana Waka (American Nightmare), kdy se vlastně pořád na vás hrnou tuny nepřátel a vy je musíte kosit jednoho po druhém a samozdřejmě nábojů se všude válí dostatek.
Z toho vyplývá, že oproti původní hře je kapku vypuštěn příběh a je dána přednost hlavně taktizování a střílení, což mi osobně hodně nevadilo, ale mohli mě autoři nechat alespoň na chvíli oddechnout.

Nakonec musím říct, že toto DLC bych všem doporučil jako doplněk k původní hře, který vám osvětlí co se dělo v The Bureau před invazí a naservíruje vám kupu čistokrevné akce a taktizování. Jak se říká za málo peněz hodně muziky :)

Celou hru jsem projel jednou a to při točení Let's Playe: LP - The Bureau: XCOM Declassified - Hangar 6: R&D

Pro: příběh, grafika, hudba, taktizování, hratelnost, dlouhá herní doba na DLC

Proti: příliš akce, malé poškození kámošů

+9