Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Bureau: XCOM Declassified - Codebreakers

The Bureau: XCOM Declassified - Operation: Code Breakers DLC

15.10.2013
04.12.2018
kompatibilní
56
12 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

První stažitelný přídavek pro The Bureau: XCOM Declassified přináší jednu misi, ve které musí zvláštní agent Carter se svým týmem prošetřit náhlé odmlčení tajného vládního komunikačního zařízení, jehož účelem bylo zachytávání a dekódování nepřátelského vysílání. Cílem agentů bude zařízení zajistit, eliminovat veškeré případné hrozby, znovu navázat kontakt s osobami ze zařízení a popřípadě znovu zprovoznit.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Nikdy jsem si nemyslel, že zrovna moje první recenze na této stránce bude na DLC. No nic bude to alespoň jednodušší. První DLC na XCOM s názvem codebreakers mě překvapivě nezklamalo, protože jsem ho dostal zdarma k předobjednávce. Bohužel ti co si to nestihli předobjednat si můžou koupit toto dlc za 3 éčka, což je v přepočtu 80 Kč. Pro tyto lidi, co si to koupí za plnou cenu, je toto DLC obrovské zklamání, protože tato mise zabere přibližně 15 minut. Je to obrovský cenový nepoměr.

Teď už se ale dostávám konečně ke hře. Ve hře se zhostíme opět agenta Cartera, kde musíte obnovit funkci radiověže. Prvních pět minut se pohybujete lesem potkáte pár silacoidů a řadových nepřátel. Pak půjde do tužšího, kdy dalších 5 minut na velké prostranství budete muset zabít několik vln nepřátel. Pak se projdete přes nějaký dům s nakaženými lidmi a nakonec budete bojovat před radiovou věží. Hratelnost a všechny principy hry zůstaly zachovány. Je to přece jenom jedna další mise do singelplayeru bez cutscén.

Podtrženo sečteno: Tvůrci asi plánovali tento přídavek dát pouze pro předobjednávky a ne za to chtít 3 éčka. Kdyby to na steamu prodávali za 0,5 euro jděte do toho, jinak vám to ale kupovat fakt nedoporučuju.

Pro: příjemné prodloužení hry

Proti: krátká délka, žádné cutscény

+10