Ta kamera je hrozný zlo. Nemám nic proti zvolenému formátu, ale to provedení. Střílí po nás všechno možný, co ani není vidět. Samozřejmě velice přesně. My se do toho samozřejmě trefit nemůžeme. Takže běžíte naslepo k věžím, který mají dmg jak debil. Přitom by stačilo, kdyby byly aktivní jen ty, které jsou na obrazovce. Když už ta kamera neumí zabrat celou scénu, krucinál.... Přitom je to jinak tak boží.
@Say (17.02.2022 00:27): Mě to strašně rychle přestalo bavit. Má to takový zvláštní styl ovládání se kterým jsem si moc nepotykal. Ale vypadá to moc pěkně, to jo.
Nevím jak coop, ale minimálně v singlu se mi to zdá ok, zatím jsem neměl žádnej problém.
@Korbitch (21.11.2021 10:01): ta funkce přístupu k souborům je zatím v betě pro insidery, nevím kdy to chtějí pustit ven oficiálně. Ale upřímně by mě nepřekvapilo, kdyby tam ta čeština nešla dát ani potom, je to MS..
Čusec, nevíte někdo kdy má jít konečně instalovat čeština do game pass her? Do steam verze jsem ji dal v pohodě, ale zkouším schválně game pass verzi a tam je stále zákaz. Někdy snad tento týden jsem četl, že by to už mělo jít, ale furt nic...
Mám v tom 22 hodin a je to tedy pecka. Zatím to nespadlo, bug jen jeden (přestala fungovat ta GPSka, vyřešil reload). Fantastická atmosféra a audiovizuální design, a na to že to je "blbá diablovka" tak dost zábavnej gameplay.
Tvorbu neonovýho obra budu budu v budoucnu bedlivě sledovat. Gamepass ruluje :)
@Paul (04.09.2021 22:35): Pristup do jednotlivych zon ziskavas behem hlavniho pribehu, takze bych se netrapil tim, pokud nekam pristup aktualne nemas. Az na uplny zaver hry (a ani tam si nejsem jisty, mozna to lze i tam) se lze vratit kdykoliv kamkoliv. Obtiznosti vedlejsich ukolu jsou, rekneme, orientacni - obema smery.
@Garion (04.09.2021 18:58): hmm, tak to zní teda fakt hodně rozbitě, doufám že už to budu mít v lepším stavu..btw, jak tady funguje struktura sidequestů - daj se dělat rovnou a prioritizovat před main questem, nebo ne? Protože jsem v tom městě nasbíral asi 6 sidequestů, koukám kterej je nejnižší level a je tam quest co vyžaduje level 2. Tak jdu po něm...a po cestě narážím na nepřátele level 10, abych došel k zamčeným dvěřím který asi nemám jak otevřít.

Takže předpokládám že i když sidequest ukazuje lvl 2, tak je to nesmysl a mám hrát main quest, a sidequesty udělat později. Ale pak zas jde o to, abych se nedostal v příběhu moc daleko a sidequesty kvůli tomu nefailnuly.
@Paul (04.09.2021 16:06): Spise pozdeji. Vetsinou to bylo tak, ze treba hodina az dve v pohode a potom to padalo kazdych 10 minut. Plus dalsi technicke problemy - po nacteni pozice cela obrazovka svetle modra (vse ostatni fungovalo, menu, zvuky, hudba), nenacteni nepratel/bossu (neco jako zminuje @Korbitch<span class="reply">), nefunkcni audio (ani hudba ani zvuky, to vetsinou vedlo behem minuty az dvou k padu cele hry), nemoznost hru standardne vypnout "v rozumnem case" (po stisknuti na "quit" v menu se nic nedelo a hra se vypnula az po nekolika minutach).
@Garion (15.08.2021 14:19): Jedu to průběžně vždycky tak dvě hodky v kuse a nespadlo to ani jednou. Jednou byl bug, že se nenačetli bossové. Stačilo udělat vedlejšák a pak při opakování tam už byli. Jinak to jede v pohodě.
Nebyt tech technickych problemu, hodnotil bych vyse. V prumeru hra spadla tak jednou za tricet minut, to je na muj vkus prilis.

Pokud by to nekoho zajimalo z hlediska planovani postavy, hru dokoncite zhruba na urovni 27-30, podle toho, jestli plnite i vedlejsi ukoly, pripadne jak casto umirate a tedy opakujete. A uCredy jsou prakticky uplne k nicemu, doporucuji nesetrit a vyuzivat taxi pod pismenem T jak jen to jde, usetrite si tim nejaky cas.
@Victor (05.08.2021 09:23): Ma to spoustu technickych problemu (alespon ja je mel/mam a dle Steamu a dalsich rozhodne nejsem sam), takze aktualne trochu nizsi. Pokud opravi technickou stranku veci, hodnotim to zatim docela pozitivne.
Mně se to líbí, ale kdyby to nebylo v GP, tak do toho nejdu samozřejmě. RUINER se mi taky líbil a po rozehrání mě to velmi brzy přestalo bavit, takže s tímhle jsem opatrný. Nicméně musím čekat na parťáka až dohraje na recenze ten milion her co za poslední měsíc vyšel, takže se do toho taky nepustím hned. :(
Recenze docela rozpětí, většinou kolem 8, někde 3, např. na Zingu od Martina Zavřela 9.
Zkoušel jsem prvních 15 minut (gamepass..) a minimálně vizuálně to vypadá fantasticky. Ale rozehraju to až po FF15.