Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Začínala jsem kdysi dávno na Pentiu 166 Mhz a hrála jsem všechno, co mi přišlo pod ruku. Bohužel už vzpomínky vybledly, ale pamatuju si Dooma (živě vidím bělmo toho týpka po aplikování cheatů :)), Wolfa, Heretic... Ne že bych měla nějak ráda střílečky, ale asi jsem je relativně snadno sehnala od kamarádů. Později spoustu času sežralo Need For Speed, Sim City 3000, samozřejmě The Sims, Heroes III a spousta dalších. Pomyslnou cenu za nejvíc odehraných hodin "ever", by určitě získalo Diablo II nebo WOWko. Docela živě si pamatuju chvíli, kdy jsem WOWko odinstalovala s tím, že už nechci, aby mi fiktivní svět ukrajoval tak velkou část života. Od té doby se od MMOček držím dál. Super vzpomínky mám na první dva Gothicy, první Mafii, Half-Life, Baldurs Gate... zkrátka hry s dobrým příběhem.
Zapisovat si dohraný hry mě napadlo až v roce 2009. Fascinující je, že zatímco na spousty hodin u Diabla II asi nikdy nezapomenu, Diablo III si vůbec nepamatuju a než jsem onen seznam objevila, žila jsem v domnění, že jsem trojku nehrála. Budu si to muset osvěžit (až bude Eternal Collection ve slevě :))
Teď už je na hry času míň (o hodně míň), ale poslední rok se k nim trochu vracím. Docela vítám aktuální módu remaků a remasterů a doufám, že se díky nim dostanu k některým starším peckám (těším se třeba na System Shock, ocenila bych Metal Gear nebo Deus Ex, ale ráda se vrátím třeba k Diablu II nebo Mass Effectu).
Hry řadím na stejnou úroveň jako knížky nebo filmy - jsou mezi nimi klenoty a jsou mezi nimi sra*ky. Snažím si vybírat klenoty, případně oddychovky.
--------------------------------------
Listopad 2009
Risen(za bandity)
Age of Empires 3
Dragon Age: Origins (Dalish elf, rogue)

Prosinec 2010
Age of Empires 3: War Chiefs
Age of Empires 3: The Asian Dynasties
COD: Modern Warfare II

Leden 2010 – Mass effect
Červen 2010 – Settlers VII
Srpen 2010 – Starcraft 2: Wings of Liberty
Září 2010 – Warcraft 3
Říjen 2010 – Warcraft 3: Frozen Throne

Prosinec 2010
CoD: Black Ops
Gothic 4

Březen 2011 – Two Worlds 2
Červenec 2011 – Fable 3
Říjen 2011 – A new beginning
Prosinec 2011 – Heroes VI
Únor 2012 – Dragon Age II (warrior)
Červen 2013 – Diablo III
Listopad 2013 – Wolf Among Us (Faith)
Leden 2014 – Starcraft 2: Heart of the Swarm
Únor 2014 – Wolf Among Us (Smoke and mirrors)
Duben 2014 – Wolf Among Us (A Crooked Mile)
Leden 2016 – Starcraft 2: Legacy of the void