Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Nevyzná se tu nekdo v modech pro tuhle hru ? Anebo neznáte nějaký modovaný server ?
Nemáte někdo, prosím, kartu Eye of Cthulhu? Jako jediná mi chybí a můžu vytvořit odznak:) Vyměnim určitě za cokoliv, co mám dvakrát a možná i co jen jednou:) - můj inventář.
Myslel jsem ze s vývojem hry je konec a teď čtu, že vyjde nový update. Cool.
Chtěl bych se zeptat, jak se mám připojit na server ke kámošovi v Terrarii ?
@ugraugra (10.12.2011 16:18): taky to občas dělám :D někdy ale i v opačném posloupnosti :D

Já vás celkem obdivuji já už neměl nervy na to, to rozjíždět znova od píky, když jsem přišel o svou supráckou výbavu, nemohl jsem si zvyknout prostě :D
Už jsem byl rozmazlený spratek který obyčejnou pochodní pohrdal :D
Mám pěknou vzpomínku na tuhle hru kdy jsme to rozjeli spolu s kámoši a jeden si krásně vyšprkoval baráček no co dodat, ostatní nakoupili hodně moc drátů a trhavin, udělali jsme tam rozvod a k jeho truhlám nášlapnou past, bylo krásné sledovat výbuch jeho paláce do luftu a následně jeho reakci :D Samozřejmě poté následovala totální destrukce celého světa :D
Tak jsem se rozhodla, že se na vás vykašlu a The Twins porazím sama. No, dopadlo to tak, jak jsem očekávala - zabili mě celkem rychle :) Nicméně za tu chvilku jsem jim způsobila asi 6000 poškození, takže i já je dokážu zabít rychle. Jen to chce aspoň jednoho dalšího hráče, co by se mnou sdílel zranění.
Koukám že server stále běží. Ale stále není v hardmode. Chtělo by to přepnout a uspořádat týmový lov na hardmode bosse. To je jediné co mi ještě chybí.
Jelikož vyšla nová verze, tak nějak jsem předpokládal, že se začnou i nové postavy (já to tak udělal) :-).
Ale koukám, že tam toho moc není. Hlavně není v hardmode, takže je tam nemám moc co dělat
Mno, zkuste se někdo připojit na mou IP (petricek.org, mcdh.eu, 77.48.121.214), hodil jsem tam terraria server (port 7777) v1.1. Snad poběží obstojně.
Mě se líbí ten vývoj hodnocení u Bodkina - 40%, 70%, 85%. Tomu se říká "pronikání do hry" :D
Molten Fury, hellfire, unholy a zapálené šípy, shadow armor, raketové boty a lektvary ironskin, regeneration, obsidian skin, water walking a swiftness. Na druhý pokus jsem ho dala, ale bylo to docela těsný. Ale není se moc na co těšit - celej svět je teď neuvěřitelně těžkej. Radši bych bojovala s Eye of Cthulhu než s některýma příšerama, co jsou teď v podzemí :)
Ale ne, Wall of Flash mě zabil když už mu zbývalo trapných 248 života! Stačilo do něj střelit už jen 6x :(