A proto hraju softcore :)
Ale teda ten update 1.1 Terrarii tak změnil, že ji skoro ani nepoznávám. Schálně jsem začala novou postavu abych si užila všechny novinky. Obávám se, že budu muset zvýšit hodnocení :)
va! Přišel jsem o všechno, o hook, bambitku, brnění i očarované věci. Zabil mě žralok, a než jsem tam přišel, tak všechno zmizelo. Kur...
Raketové boty jsem nenašel doted, podkovu minule až ke konci, takže leda ten dvojskok, ten se dá najít na každém létajícím ostrůvku nad zemí.
Vždycky můžeš místo dopadu napustit vodou. Nebo tam dát pavučiny. Či schrastit raketové boty, dvojsok, případně rovnou šťastnou podkovu... :D
No začal si kopat rovnou šachtu do hlubin země s mezistanicemi označenými pochodněmi, zachytávajíc se při cestování pouze grappling hookem, jelikož plošinky by byly kurevsky zdlouhavý?
Jesus

Hm, s těžkým brněním i konec skákání. To by byl hezký touch(down)
K čemu by pak byly ploutve? Ale mohli by je naučit plavat pokud na sobě mají jen oblečení (s těžkým brněním těžko někdo dokáže plavat :D).
Zatím každý patch byl krok kupředu, tenhle přidává další nový obsah a hru ještě více vymazluje. Počkám na další velký update a pak si hru střihnu znova.
tak uz mamo riginal, rozjel tu nekdo vlastni server, abych v tom velkym svete nebyl sam?
Není nad to navléct si na sebe to nejtěžší brnění, koupit minishark, napakovat se municí a zavolat Eye of Cuthulu... Člověk si pak připadá jako Rambo a Terminátor najednou :D
ugra: Jo, plus ztratíš na místě asi 1/3 peněz (pokud to nebylo v lávě, můžeš si je vyzvednout). I když vždy při vytváření postavy si můžeš zapnout hardcore mód :D
Supr, tak jsem tam založil nový svět, pokud někdo chcete něco kutit :).

Teď jen jestli se mám přidat s "Rambem", nebo začít novou postavu... Ale asi jo, být skoro nesmrtelný jako Robocop už není taková zábava.
ugra: Ono je to v podstatě jedno. Já tu už jeden svět mám napakovaný surovinami, ale největší zábava v Terrarii je to pakování a postupné objevování.

A pokud server, vždy jej spouštějte dedikovaně - je to stabilnější a lze kdykoliv ukládat. A když náhodou spadne hra, server poběží dále.

Hmmm, můžete se někdo zkusit připojit na mě? Klasika mcdh.eu nebo petricek.org, port 7777?
... multák bych chtěl zkusit. Máš už něco založeno (napíšeš mi IP) nebo mám založit já?
A proč by k opravení omylu nemohlo dojít třeba po 5 hodinách? Support Steamu musí být v tuhle dobu extrémně přetížený a s množstvím slev není problém jednu přehlížet klidně i několik dní, než si někdo uvědomí že počet prodaných kusů nějak neodpovídá očekávaným ziskům.

To je jako stěžovat si, že naše vláda snížila dotace na solární energii jen tak z "ničeho nic" a hafo rozestavěných elektráren se tak s nevůli majitelů stane mnohem méně ziskových.
Schválně, neschválně, to je mi fuk. Jde o to, že tu cenu změnili 5 hodin po odstartování akce! Beru to v první půlhodině, kdy mohlo dojít k lidskému omylu nebo prostě jen špatné domluvě s distributorem...
Garion: U žádné hry, která by mě zajímala, se to ještě nestalo... Třeba to TDU2 jde naprosto mimo mě. Takhle mě to pěkně nakrklo. Asi jsem měl jak blázen refreshovat main page hned po začátku akce a kupovat jak šílený... Holt smůla. Takhle fakt nevím, já tu hru snad ani nekoupím, z principu.
Asi koukají jestli má někdo hru v košíku, a když mají za to, že dotyčný nedává pozor, tak ji nenápadně zdražej a čekají co bude dál... chytrý marketingový tah! :)
Tohle se stalo uz nekolikrat, nechapu, jak to, ze sis toho za tech 10 dni nevsimnul. Ja napriklad za 5E koupil TDU2 a za chvili tam byl za 10E.
Mně nejde o to, že by 5€ bylo moc. Jde o princip. Uvedli cenu pro dnešní den 2,5€ a já za tuhle cenu chtěl hru koupit. Měl jsem ji v košíku a vybíral co dál koupit a během té doby ji zdraží?! WTF?! Go fuck yourself!

Schválně jsem si dal tu práci a napsal jsem slušný mail do supportu. Jsem zvědavý, jestli vůbec odpoví.
Tohle je sprostej ojeb zákazníka. Bral bych to, kdyby opravili cenu do půl hodiny. Tahle tam ale visela 5 hodin! FFFFFUUUUUU... S tímhle jejich přístupem si tu hru už z principu nekoupím dokud nebude zase za 2,5€ (takže nejspíš nikdy).
Ono se jim občas stane, že se utnou a dají na to jinou slevu. A pár hodin si toho někdo všimne a rychle to opraví.
Měl jsem v plánu nakoupit pro známé, ale s tímhle přístupem FFFFUUUU steam... Daily deal se nejmenuje daily jen tak pro prdel.
Náročné je to skoro vůbec (singl, či mulťák založený na jiném PC), jen to vyžaduje XNA, což na některých strojích může znamenat nepřekonatelný problém (jako u Magicky).

A multiplayer je podobný jako v Minecraftu, jen svět je omezený (na šířku max asi 4 km) a postavy si uchovávají svůj inventář. Jinak doporučuji vždy hrát v multiplayeru, je to prča :). Kdyby někdo chtěl, tak řekněte.
Aktuálně za 2,5€ na steamu. Určitě beru, jen přemýšlím, jestli nevzít čtyřpack. Měl bych jednoho až dva zájemce k sobě (podle toho jak je to náročné na PC?).