Abych pravdu řekl, tak já do dneška ani nevěděl kolik bodů za asistenci/kill/headshot je. Dokonce většinou ani nesleduju skóre. To už častěji kontroluju, jaké povoláni nikdo nehraje a měním :-D
marwel: A nějaký důvod k tomu, proč to udělat, kromě toho, aby lidi měli radost?:) Podle mě si ani nedokážeš představit, jak dlouho tenhle systém museli ladit, aby se na první místo v tabulce mohlo dostat jakékoliv povolání, které je zahráno dobře.
marwel: jediný co jsi udělal je, že jsi vynásobil nynější bodování dvěmi. :)
Rozdelovani bodu je taky divny. Za asistenci bych dal normalne jeden bod, ne pul bodu jako je to ted, za kill dva body a za headshot 3 body. Prislo by mi to tak lepsi. A lidi by meli vetsi radost z toho, kolik bodu maji na konci kola. .. to me jen tak napadlo kdyz jsem si precetl o tech headshotech.:)

[DH]. to by slo, ale nekomu to muze haprovat s tagem klanu. Mne teda ne..:D To cz uz je pak zbytecne. Aa, dalsi vec, ktera mi prijde na TF a steamu skvela. Muzes si kdykoliv zmenit nick. Vynikajici.
No tak s tema headshotama to asi bude nejaky bug, nekdy mi to pricte jen 1 frag a nekdy 2.
EDIT: Tak ta chyba je i u sniperky, coz drive nebylo, takze doufam ze tuhle chybku valve jeste opravi, i kdyz tam takovych mensich bugu, ktere souvisteji s novym updatem je vice.

Jinak pouziva nekdo u death ringeru to, ze se prevteli za nekoho ze sveho tymu a kdyz vas trefi, tak hologram (ta fiktivni mrtvola co death ringer vypusti) je treba modry pyro (zalezi za koho jste teda prevteleni z tymu)? Se to docela hodi, takhle nepritel ani neceka ze to byl spy.
Jj tak nejak, i kdyz nekdy treba kdyz je velkej dav lidi a ten spy vidi snipera se stitem, tak radsi pokosi ty kolem a na snipera se vykasle, protoze by musel nejdriv vzit ambassador atd.., to kdyz by sniper ten stit nemel, tak urcite lezi taky:D. Ale je pravda ze takovej zazrak to neni. Ale ty spyjovsky zbrane to je jina:D.
Vzhledem k tomu, že Ambassador se odemkne po pěti achievementech, tak je Razorback naprosto k ničemu :)
On luk a Ambassador nedavaji 2 fragy za headshot? Se mi naposled pricetl vzdy 1den. A pritom mi prislo ze minule jsem dostaval 2.
Tak mam konecne i vsechny zbrane pro snipera, no prijde mi ze spy ma ty novy zbrane takove silnejsi, treba i s tim cloak and dagger jsem naposled mel nejak 20 killu a 2 smrti v 2fort a death ringer mi prijde nekdy jeste lepsi.

To ten luk u snipera no... clovek si asi na nej musi zvyknout, ale asi radeji zustanu u sniperky. A razorback se hodi, ale take mi casto ty spyjove delaji, ze si ke mne stoupnou a daji mi headshot Ambassadorem:(.
No právě..pak ta postava táhne" doleva.To bude potřeba doladit :)
Mirus: Jo, nad tímhle jsem také bádal, proč je vlastně nalevo... strašný nezvyk. BTW luk záskán jen díky milestonu, stejně jako ambasador... ten random systém by mi je nikdy nedak :)
Chlapci,nějak sem nezkoumal jestli ten luk jde hodit na pravou stranu.Luk v pravé ruce,natažení tětivy levou..
tak jsem zacal hrat znova tf2 a musim rict ty spyovo unlocky jso uvazne velmi dobre, diky nim jsem udelal v TF2 35 killu a mel jen 5 smrti:D, jen nvm co je lepsi jestli death ringer, nebo ty druhe hodinky, asi zalezi na mape.
Jinak jak jsem porad zazlival ten stit co ma sniper, tak bych rek, ze to zas takovy velky bonus pro snipera neni, staci si k nemu stoupnout a 2X mu strelit do hlavy tou novou pistoli a jsou za to take 2 fragy :D.
Nápad s tim systémem přidělování byl pěkný, ale to by ho nesměli tak podělat. Kdyby hráč dokázal ovlivnit co dostane, tudíž by achievy byly jen pro dobrý pocit hráče (což většinou mají plnit tenhle ůkol), tak sem spokojený. Tohle je jen dočasný ústupek, řekl bych.
AiMLEzZz: Ano, teď fungují oba systémy získáváni předmětů u všech postav.
Jestli tomu správně rozumím, tak už se dají zase získávat předměty skrze Milestone achievy, ne?
Za pyra ani za snipera nehraju, a teď mi naskočily další dvě jarate a 1 flaregun .-)
Hodinky a Natashy mi pořád skáčou náhodně, ale Flaregun a Blutsaugher, o které jediné jsem stál, jsem dostal vždy po Milestonu.
Ešte som sa ani kompletne nenapojil na server a už mi to hlasílo, že som našiel jedny hodinky. Doslova vypísalo Unconnected has found xxx :) Fajn :)
Teď sem hrál fakt s blbcema.Místo toho aby tlačily vozík,tak do sebe každej řezal vším možným.Vozíky se nehly z místa..:/ to mě nebaví/takto/ žádnej /medic/doslova bordel.
Jo, určitou šanci... Ta je pravděpodobně stejně náhodná jako čísla, která vylejzají z PHP funkce random na windowsáckém IIS (v určitých momentech vyhazuje shluky předvídatelných čísel).
Jestli jsem to správně pochopil tak se pravděpodobnost že něco dostanete odvíjí od toho kolik máte nahráno...
Tak něco peprnějšího. Jeden hráč dostal během zhruba pěti minut všechny unlocky co existují. Tomuhle říkám pořádný valve fail.
montana: Já dostal boxerské rukavice :). Další předmět na rozdávání. Ale aspoň to není bída jako u tebe :D. Nechápu, jak někdo může dostávat 2-3 itemy za hodinu.
Před chvílí někdo dostal během pár minut asi 4 čepičky. Moc nadšen sem nebyl.
No já po dalších 5 hodinách nemám nic nového ani starého :-/. To dá dohromady 1 novou a jednu duplicitní věc za zhruba 13 hodin čistého času. Teda nic moc Valve.
Tak třeba ubersaw s tebou s radosti vyměním :)

a ještě takový zážitek: teď sem hrál arenu a byl tam spy s hodinkama dead ringer. Jako scout sem ho vždy "zabil" a dostal first blood crit buff abych ho dostal doopravdy:) nejlépe když sem společně s ním dostal i někoho jinýho. Každopádně mi tím celkem pomáhal:)
tjn, ale ono skoro u kazdeho updatu je vzdy mirne debalancovani (jako treba ten scoutuv tenisak), ktere ale vetsinou ihned po chvili opravej. No radsi si chvili pockam, stejne ma vyjit jeste ta vymena itemu atd..., tak se alespon budou lepe ziskavat predmety:). A hlavne po tom co jsem ziskal 3x ubersaw se mi to nak moc hrat nechce:D.
Isair: Když jsem hrál hned po vydání Orange Box, tak se Pyro nehrál vůbec, byl strašně slabý. Napravil ho až Backburner a asi jim to dodatečně už přišlo moc.
To ja radsi nak TF2 ani nehraju, si pockam az poradne vse jeste opravej.
Si pamatuju, jak u pyro updatu mel pyro +50hp(trochu nevyvazene), ale pri dalsim updatu to odebrali.
Tak cekam, ze i pri tomto updatu bude jeste hodne zmen.
Teďka při jedné hře dostal jeden maník cca 12 zbraní během 5ti minut. Nejspíš šlo o bug... ale jako, no fuj.
montana: Alespoň nebudeš mít tolik práce s mazáním... ok, blbý vtip. :)
Tak ale je radna blbost, aby tam mel clovek 300 predmetu a musel je rucne mazat...

Nate: Ja za 10 hodin dostal jen jednu zbran, kterou sem uz mel.
By mě zajímalo, kolik bude mít nějaký lucky-player po pár měsících hraní předmětů. Nebude pro něj ten intventář trochu malý? :)
Už jsem ve hře viděl člověka, kterej v rámci pěti minut dostal helmu pro Soldiera, Dead Ringer a Blutsauger :)
montana: Taky mi přijde, že ostatní lidé dostávají mnohem více předmětů, než já. Jedna duplicitní sekera a hodinky pro Spye za nějakých čistých 5 hodin hraní od updatu... nic moc. Jo a 10 hodinové vysedávání ve vlastní založené hře nepřidává žádné itemy :)
Jo,bylo to dobrý :D ..aj sem si uvědomil že sem měl menší mikrospánek. :D
-indiánskou sekeru sem taky našel :)