marwel: Pokud nedáš ve vzduchu, tak si chvíli počkej a pak už odhadneš místo jeho dopadu. Potom stačí jen vystřelit. :)
Art: Ano, udrzet si je od tela to jde, ale ja ho pak netrefim tou dalsi raketou ve vzduchu. Taky jde o zvyk. Rakety litaj jinak rychle, jinak dlouho se odpaluji nez v Q3/QL. A s mym obcasnym hranim nemam moc sanci se to dobre naucit..:)
Největší masakr jsem způsobil jako indža na fun mapě egypt (capture the point, obrana) se zvýšenou rychlostí pohybu a dostřelu. Postavil jsem si spolu s dalšími 2 indženýry bunkr hned vedle levého vchodu (z pohledu obránců prvního capture pointu), neustále mi tam přes teleport tekly desítky našich lidí a jeden až dva pyrové furt pálily takže jejich spyové neměli šanci. Neměli šanci ani s uberem (nakonec teda nás nějak vyštípali), protože tři raketové sentry si je k sobě nepustily :). Taky to nemám ve statistikách ale takových 10-15 minut jsme to místo drželi a to těmi dveřmi šel hlavní nápor jak se to snažili vyčistit. Moje sentry měla nejvýhodnější pozici takže rozpoutala peklo :).
Tak pyšný sem na víc věcí, ale ty nejvíc obodovaný byly:

25killu, 10 asistencí, damage kolem 7500 a 20min naživu za solyho na nějaký fun mapě.
Pak heavy na poslední části goldrushe, kdy sem na jeden život dotlačil vozík od začátku do konce a cestou zabil vše co se hnulo. Bohužel steamu se to nelíbilo a tak mi to nezaznamenal do statistik. :(
Nakonec 65 portů v jednom životě engiho. :)
Memphis: Nvm no, tohle spise muselo byt jeste pred updatem, protoze ted si nepamatuji, ze bych takovou dobu nekde byl, ale kdo vi:D. (jinak v prazdnem serveru jsem take nikdy pul hodiny nebyl:D.) Mozna to je i naka chyba, se mi stalo jednou u heavyho ze mi to pricetlo 70hodin ke gameplay:(.

Edit: No nejak pouze 13 backstabu + nejake destrukce a par killu koltem. Ale s cloak and dagger se mi parkrat povedlo se priblizit k rekordu, ale bohuzel neprekonat:(, asi 3x jsem uz skoncil u 11. Jinak koukam na steamu, take mas vysoke rekordy 30 za snipera je pekne:).
tjn, lol ted koukam na sve staty a ja mam 31 min za spyje, to vubec nvm kde jsem nabral:D.

Edit: Nechcete si radeji nachvili zahrat, nez o tom diskutovat?:) Jsem se pripojil do te DH skupiny, pokud vam to tedy nevadi.
Isair: Pak přijde nějaký magor jako já a skočí ke Sniperům se Scoutem nebo Demomanem a je vymalováno :-)
:D, ale ono neni zas tak tezke udelat naky time rekord za medica, ci mechanika v mapach, kde neni nastaven time limit (nebo je vysoky), ja kvuli Achievements u medica lecil v 2fort zase jen snipery a docela tech 16 min ubehlo docela rychle a ani jsem se moc nemusel bat o zivot a po splneni achvi jsem sel do boje:).
To bylo na spešl Toy Fort serveru, kde bezel jen Toy Fort s hodinovym limitem :)
Idealni mapa na rychli vyblbnuti.
Půl hodiny je drsné, to už je často na hranici time limitu pro danou mapu, člověk aby s tím extra dlouhým životem začal hned a bál se změny mapy každou minutou...:)
Půl hodiny? Brrr, můj rekord je necelých 15 minut a i to bylo už pomalu šílené :-D
Ja sem nejvic pysnej za neco malo pres pul hodiny hrani na jeden zivot za Medica :) Bylo to na Toy Fort a bylo paradni :)
Já nejčastěj hraju za dvě hodně podobné povolání: Sniper a Heavy :D
Sniper je prostě famozní, akorat mě serou ti troubové, co tam ted furt pobíhají s lukem, kdo je má pak trefovat, dřív postávali zazoomovaní a to byl pak radot jim rozdáved headečky. :D A Heavy je prostě klasika ale cvakání mě u něj štve, páč to znamená, že jsem všechny náboje přesunul k soupeři. :D

Často dělám kombinaci, začnu za Heavyho, sundá mě nějaký Sniper, tak mu pak znechutím hru a dopřeju mu několikrát za sebou velice krátký život Sniperkou do hlavy. :)
A jaké jsou vaše rekordy, na které jste nejvíce pyšní?

Já asi na 35 fragů (bodů) za spye.
U me vede spy, sniper , engineer a vojak.

Ale snazim se hrat tak nejak za vsechny, ale nejvice mam odehrano za spye.
Nejradsi Engineer, Pyro (uz od zacatku, ze byl slabej me nijak nestvalo, proste je nejzabavnejsi), Spy, Sniper. Za ostatni pendrek umim, ale obcas kdyz je potreba v tymu, tak je taky zahraju. Hlavne me stve ten rozdil oproti treba Quakovi s raketometem. Strilet pod nohy tady nema cenu, vubec to neubira.:(
Nejradši hraju za Heavyho, Pyra a Spye. Nejde mi Sniper, Soldier a Demoman.
nejraději asi hraju za scouta, demomana, indženýra, heavyho, pyra, spye, soldiera a za snipera. Nerad hraju za.. ee..
Mám to podobně...:)

Za těch X odehraných hodin a zhruba 11 000 bodů jsem se dokázal postupně nadchnout pro každé povolání a myslel jsem si, že je "nejlepší". :) Pro některé to ze začátku moc nešlo, protože byly slabé (pyro), jiné mi připadaly nesympatické (heavy) či moc komplikované (spy). Ale postupem času jsem do do toho pronikl a myslím, že dokážu hrát obstojně za všechny.

Momentální TOP je u mě Pyro (to critical cvakání když palíte skupinku nepřátel s backburnerem do zad bych mohl poslouchat celý den), Medic (je tak nějak fajn) a Spy (i když občas hodně frustrující). Taky nemám moc rád pocit za Heavyho "teď mám na sobě tu ubercharge a měl bych zabít kotel lidí"...:)
Falagar - ja som hrával skôr za Soldiera a špióna, no vyšiel Pyro update, skúsil som... a skúšam doteraz. :) Hru za Soldiera som úplne obmedzil a za špióna iba občas. Nevyhnutné minimum tiež hrajem za Heavyho - to proste nie je pre mňa, keď sa každý spolieha, že rozstrieľam polovicu súperovho tímu. Ja radšej pekne, svinsky odzadu.
Vždycky jsem hrál demomena a nesnášel všechny ty hnusné pyry... a za pyra jsem strašně nerad hrál. Pak vyšel pyro update a najednou hraju skoro jen za pyra... už vidím vážně před sebou těch milion fire zranění - sedminku mám za sebou... :-D
Mam nahrano pulku toho co vy ve screenu a mam splneno 29 achievu a pochybuju, ze se mi jich povede nekdy splnit vic..xD Fakt jedine nahodou.
Jsem hned musel mrknout na vlastni statistiky.;) Mate nejak moc achievementu splnenych. Ja jich mam sotva 29.:)
Danny: Aha, tak toho jsem si nevšiml. Cheater ! :D

NateLogan: Jdou resetovat pouze statistiky, ne achievy.
No na Steamu občas achievementy mizí ve velkém, viz třeba Left4Dead :). Ale spíš si resetl statistiky (pokud to platí i na Achievementy).
misadlouhy: Tak to je mazec:-) Řekl bych, že VAC by potřeboval trochu poupravit!
May 28 SKACE achieved Team Fortress 2: Vanguard Party, William Tell Overkill, Friendship is Golden, Jarring Transition, Rain on Their Parade, Saturation Bombing, Shock Treatment, Parting Shot, Enemy at the Gate, Überectomy, Not a Crazed Gunman, Dad, Socket to Him, The Last Wave, De-sentry-lized, Triple Prey, Have a Plan, Rode Hard, Put Away Wet, First Do No Harm, Scout Milestone 3, Scout Milestone 2, Scout Milestone 1, Out of the Park, No-Hitter, Belittled Beleaguer, Stealing Home, Triple Play, Side Retired, Retire the Runner, Beanball, Moon Shot, Foul Territory, Fall Classic, Artful Dodger, Triple Steal, I'm Bat Man, Batting the Doctor, Dodgers 1, Giants 0, Doctoring the Ball, Gun Down, The Cycle, Quick Hook, First Blood, Dead Reckoning, Shafted, Jarate Chop, Number One Assistant, Pincushion, Robbin’ Hood, Beaux and Arrows, Counter Espionage, For Your Eyes Only, Triplecrossed, Dance Dance Immolation, Hotshot, Got A Light?, OMGWTFBBQ, Clearcutter, Photostroika, Five Second Plan, Rationing, Redistribution of Health, Communist Mani-Fisto, Heavy Industry, Permanent Revolution, Crock Block, Soviet Block, Class Struggle, Show Trial, Division of Labor, Medic Milestone 3, Medic Milestone 2, Medic Milestone 1, House Call, Autopsy Report, Second Opinion, Medical Intervention, Sawbones, Placebo Effect, Ubi concordia, ibi victoria, Blast Assist, Medical Breakthrough, Blunt Trauma, Autoclave, You'll Feel a Little Prick, Big Pharma, Consultation, Preventive Medicine, Triage, Trauma Queen, Agent Provocateur, Borscht Belt, Marxman, Spyalectical Materialism, Crime and Punishment, Family Practice, My Brilliant Career, Plan B, Set the Table, Kook the Spook, Lenin A Hand, FYI I am A Medic, First Blood, Part 2, Trust Your Feelings, Who's Your Daddy?, Freezer Burn, If You Build It, Closer, Deep Undercover, Sleeper Agent, Slash and Burn, Dr. Nooooo, Joint Operation, You Only Shiv Thrice, Wetwork, Come in From the Cold, High Value Target, Insurance Fraud, On Her Majesty’s Secret Surface, Constructus Interruptus, Die Another Way, Burn Notice, A Cut Above, The Melbourne Supremacy, May I Cut In?, Sapsucker, The Man with the Broken Guns, FYI I am a Spy, The Man from P.U.N.C.T.U.R.E., Identity Theft, Heavy Milestone 3, Heavy Milestone 2, Heavy Milestone 1, Diplomacy, Is It Safe?, Don't Touch Sandvich, Pushkin the Kart, Party Loyalty, Peer Review, Does It Hurt When I Do This?, Block the Plate, Caught Napping, Brushback, Strike Zone, Supreme Soviet, Consolation Prize, Gorky Parked, Stalin the Kart, The Big Hurt, Round-Tripper, Soviet Union, Skullpluggery, Icing on the Cake, 0wn the Means of Production, Factory Worker, Doctor Assisted Homicide, Pop Fly, Combined Fire, Point Breaker, Purge, Sap Auteur, Spymaster.

LOL
Jun 03 SKACE achieved Team Fortress 2: Camp Fire, Lumberjack, Clearcutter, Firewatch, Makin' Bacon, Plan B, Arsonist, Controlled Burn, Firefighter, Pyromancer, OMGWTFBBQ, Got A Light?, BarbeQueQ, Dance Dance Immolation, Pilot Light, Next of Kindling, Hot on Your Heels, Second Degree Burn, Hotshot, Fire Chief, Attention Getter, Hot Potato, Pyro Milestone 2, Moon Shot, Beanball, Retire the Runner, Caught Napping, Side Retired, Triple Play, Stealing Home, Set the Table, Block the Plate, Belittled Beleaguer, No-Hitter, Race for the Pennant, Out of the Park, Rode Hard, Put Away Wet, Be Polite, Be Efficient, Have a Plan, Kill Everyone You Meet, Triple Prey, Self-destruct Sequence, De-sentry-lized, Shoot the Breeze, Dropped Dead, The Last Wave, Australian Rules, Kook the Spook, Socket to Him, Jumper Stumper, Not a Crazed Gunman, Dad, Trust Your Feelings, Überectomy, Powerhouse Offense, Lightning Offense, Relentless Offense, Impenetrable Defense, Impossible Defense, Infernal Medicine, Doctor Assisted Homicide, Placebo Effect, Sawbones, Intern, Specialist, Chief of Staff, Hypocritical Oath, Medical Intervention, Second Opinion, Autopsy Report, FYI I am A Medic, Family Practice, House Call, Bedside Manner, Blast Assist, Medic Milestone 1, Medic Milestone 2, Medic Milestone 3, Combined Fire, Weenie Roast, Baptism by Fire, Fire and Forget, Firewall, Cooking the Books, Spontaneous Combustion, Trailblazer, Head of the Class, World Traveler, Team Doctor, Flamethrower, Sentry Gunner, Hard to Kill, Master of Disguise, With Friends Like these..., Dynasty, Hardcore, Grey Matter, First Do No Harm, Quadruple Bypass, Group Health, Surgical Prep, Trauma Queen, Double Blind Trial, Play Doctor, Triage, Preventive Medicine, Consultation, Does It Hurt When I Do This?, Peer Review, Big Pharma, You'll Feel a Little Prick, Autoclave, Blunt Trauma, Medical Breakthrough, Midwife Crisis, Ubi concordia, ibi victoria, Grand Rounds, Pyro Milestone 3, Heavy Milestone 1, Heavy Milestone 2, Heavy Milestone 3, Iron Kurtain, Party Loyalty, Division of Labor, Red Oktoberfest, Show Trial, Crime and Punishment, Class Struggle, Soviet Block, Stalin the Kart, Supreme Soviet, Factory Worker, Soviet Union, 0wn the Means of Production, Krazy Ivan, Rasputin, Icing on the Cake, Crock Block, Kollectivization, Spyalectical Materialism, Permanent Revolution, Heavy Industry, Communist Mani-Fisto, Redistribution of Health, Rationing, Vanguard Party, Pushkin the Kart, Marxman, Gorky Parked, Purge, Lenin A Hand, Five Second Plan, Photostroika, Konspicuous Konsumption, Don't Touch Sandvich, Borscht Belt, First Blood, First Blood, Part 2, Quick Hook, A Year to Remember, The Cycle, Closer, If You Build It, Gun Down, Scout Milestone 1, Scout Milestone 2, Scout Milestone 3, Batter Up, Doctoring the Ball, Dodgers 1, Giants 0, Batting the Doctor, I'm Bat Man, Pop Fly, Round-Tripper, Triple Steal, Artful Dodger, Fall Classic, Strike Zone, Foul Territory, The Big Hurt, Brushback, Consolation Prize, Enemy at the Gate, Parting Shot, My Brilliant Career, Shock Treatment, Saturation Bombing, Rain on Their Parade, Jarring Transition, Friendship is Golden, William Tell Overkill, Beaux and Arrows, Robbin’ Hood, Pincushion, Number One Assistant, Jarate Chop, Shafted, Dead Reckoning, Triplecrossed, For Your Eyes Only, Counter Espionage, Identity Theft, The Man from P.U.N.C.T.U.R.E., FYI I am a Spy, The Man with the Broken Guns, Sapsucker, May I Cut In?, Agent Provocateur, The Melbourne Supremacy, Spies Like Us, Burn Notice, Die Another Way, Constructus Interruptus, On Her Majesty’s Secret Surface, Insurance Fraud, Point Breaker, High Value Target, Come in From the Cold, Wetwork, You Only Shiv Thrice, Spymaster, Sap Auteur, Joint Operation, Dr. Nooooo, Is It Safe?, Slash and Burn, Diplomacy, Skullpluggery, Sleeper Agent, Who's Your Daddy?, Deep Undercover, Sniper Milestone 1, Sniper Milestone 2, Sniper Milestone 3, Spy Milestone 1, Spy Milestone 2, Spy Milestone 3.
heh ty body za headshoty u luku to take pripocitava nejak divne, u Sniperky a Ambassadoru ma byt 1.5 bodu (takze pri prvnim killu to pripocita 1 bod, pri druhem 2 body, pri tretim znovu 1 atd..) a u toho luku ma byt za headshot 2 body a jednou to pripocita 1 bod a pak 3 , sice to jsou dohromady 4, takze za kazdy kill 2, ale vubec nechapu smysl proc je to takhle udelane a proc to nepripocita pri kazdem headshotu u luku 2, jako to bylo drive u sniperky.
No ten luk taky neni vubec spatny, jsem ho nak dneska poradne vyzkousel a hned jsem udelal rekord 13 headshotu, asi zacnu pouzivat ten luk, je to s nim takovy zajimavejsi.
A, no vidis. Ja myslel, ze za headshot jsou automaticky 2 body. Proto jsem volil 3.:D Ano, zdvojnasobil a to proto aby nebyly pulky. To mi prijde dost ujety.:D Ale s tim vyladovanim asi neco bude no. Proto ja nemam za medika nikdy body, vzdycky zahealuju na 590.. Tak ted kdyz uz to vim.
Nebo by nebylo špatné, kdyby to počítalo i na desetinná místa, takhle je ted ten headshot za 1.5 bodů a hrac to poradne ani nevi, pak se tu divim, ze nekdy dostanu 1 bod a nekdy 2:D.

Ale pamatuju si, jak chvili hned nak po vydani hry mel spy i za sapovani 2 body, to uz bylo trochu prehnane:D, ale v prvnim patchi to pak myslim hned zmenili.