Jen tak mimochodem, podařilo se již někomu nějaký ten klobouk získat? Mám dojem, že od updatu mi již nepřibývají ani Natashy.
MCZ: Mě přijde ta rukavice pro pyra jako odkaz na Wallace a Gromita :)
Satan: Poslední dobou TF nehraju, ale když už, tak v naprosté většině případů na GTFO.co.uk serverech.

ad hats: Jaký to duchaplný update...
Satan: U mě jsou to např. z 50% české servery a z dalších 50% první s dobrým pingem a mapou, kterou si chci zrovna zahrát :-) Nejlepší máš přidat si lidi z DH skupiny do Friends.
Na jakých hrajete serverech? Rád bych se někdy připojil (většinu času inženýr).
Hádám, že nejsem jediný, komu připadá jistý (heavyho) "klobouk" jako reference na jeden seriál?
Já celkem taky... o mých úspěších nejlépe mluví to, že jsem měl dlouho větší heal s inženýrem... :-D
Mirus: Když se hráči navzájem kryjí a medik léčí. Dobrých mediků je jako šafránu, proto je lepší hrát na českých serverech, kde se lidé alespoň trochu znají.
Asi tu hru nikdy nepochopím.Bordel a zmatek.
misadlouhy:Snažím se pochopit video,zatím nechápu.
Miner:Ujasni mě,jak si představuješ týmovou hru.
To muselo zabrat mesice, nez tech 18 klobouku udelali a dostatecne vybalancovali...
Zajimave, ted mi vlastne doslo, ze jsem jeste zadny klobouk neziskal:), asi je docela mala sance.
No na novy update uz se tesim:), ale kdovi co z toho zase bude:).
Tak tu máme konečně další tentokráte classless update, ale já už jim po tom, co vyvedli s sniper vs. spy updatem nevěřím ani nos mezi očima :-)

Po prvním dnu je ohlášeno 18 nových klobouků a jedna arena mapa.
Taky mi občas vypadává postup u některých achievmentů, naštěstí se ale nejedná o žádné pro mne zásadní. Trochu mne ale mrzí, že mi z neznámých důvodů klesl herní čas u medica z krásných 13:30:00 o necelých pět minut.
NL: Njn, me taky trochu stve, ze jsme 2x ztratil ten rekord, ale zase to neni tak hrozne, abych tak zabavnou hru prestal hrat:), ale doufam ze uz to valve uz brzy opravi.
Ta cena za ten orange box je teda podezřele nízká, no nic asi si to konečně koupím
Valve už někdy od Března Steam nějak překopávají (viz brzký výpadek) a holt to teď pořád zlobí, ač nejprve to postihovalo jen L4D. Hodně lidí to třeba odradilo od hraní L4D (dělat potřetí jeden achievemnt a ztrácet rekordy v Survivalu naštve).
Satan: Nvm no predtim to fungovalo normalne, takze asi s nejakym novejsim updatem "prisel" i tento bug:(.
Ale ty best moments mi prijdou posledni dobou nejake zabugovane, 2x se mi povedl rekord za snipera, asi tyden mi to dokonce i v best moments psalo a pak se to najednou nejak smazalo a zase tam mam to stare cislo:(, poprve se nejak nepripsal vubec :(, trochu me to s..e.
Satan: Jedná se o to, co stihneš od respawnu do doby než tě někdo rozstřílí na kousky.
Nevíte, jak přesně funguje "Best Moments"? Jednou tam mám tuhle cifru, jednu tamtu a že by to bylo shrnutí za každou mapu se mi nezdá.
Sakra, Montana by nás měl informovat týden dopředu :D, ale i tak jsem s nákupem spokojen. Vše funguje tak jak má.
Tak jsem koupil na megahry.eu Orange Box za 249,-. Platil jsem převodem a po domluvě přišel email s cd-klíčem. Takže jsem ve finále ušetřil na poštovném. Docela už se třesu na TF2.
MCZ: Jak píše Mirus, byly dvě akce rychle po sobě a v té druhé byl Orange Box za 9,99.
2009-05-22 Team Fortress 2 -- 50% off
2009-04-24 The Orange Box -- 66% off
Danny: počkej, tolik stál jen samotný TF2, Satan zmiňuje Orange Box.
Satan: Asi pře měsicem až dvěma byl na steamu za 9,99EUR (cca 270Kč), takže jsi to pěkně prošvih, ale když k tomu někdo fakt chce tu krabičku... :-)
Orange Box za pětikilo. Kupuju hlavně kvůli TF2. Doufám, že se to vyplatí.
Tento týden mám večery zabité, ale můžete zkusit něco sami (eventy může zakládat kdokoliv). Jinak příští týden už by to šlo.
Falagar: Ta samá zbraň může mít různé levely. Ja mám snad něco na 76lvl. :D
No měly by mít 3 levely ne? Zbraň prvního levelu otevírá Milestone 1, druhého 2 a třetího 3. Nebo má různé levely i ta samá zbraň?
Všiml si taky někdo, že náhodně dropnuté zbraně mají ruzný levely ? Jsem zvědav co s tím zas zamýšlejí.
Ok, Medic má jednu velkou nevýhodu: z neustálého léčení po chvíli bolí ukazováček...:)
A zapnutí trvalého healu mi nevyhovuje, člověk pak není tak přesný.
Oh, pred chvíľkou som si porobil rekordy - 31 bodov za Pyra, v tom istom živote 24 killov. Potom ma niekto zabil a v ďalšom živote 10 asistencií. To bola hra.
Minulý event už byl docela slabší, tak jsem chtěl dát chvíli pauzu, aby to bylo trochu vzácné. Tak můžeme dát někdy příští týden...