Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Surviving Mars: Green Planet

16.05.2019
kompatibilní
69
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Jde o rozšíření ke hře Surviving Mars a jak už název napovídá, v tomhle DLC je hlavním tématem terraformace rudého Marsu v zelenou planetu. Cílem hráče v tomhle rozšíření je přeměnit Mars v obyvatelnou planetu, aby se mohli kolonisté na Marsu nadechnout čerstvého vzduchu bez nutnosti užívat kyslíkové bomby.

Hráč se tak musí postarat o to, aby se půda na Marsu stala vhodnou pro růst rostlin. Například je nutné ji obohacovat o chybějící minerály. Aby rostliny mohly růst, tak je nutné mít vhodné složení atmosféry a také potřebnou vlhkost. Tohle všechno je obsaženo v novém ukazateli, který hráče informuje o jeho snaze terraformovat Mars. K dispozici je samozřejmě několik nových budov, které se starají o rozprašování spór rostlin, generátory magnetického pole na udržení vytvořené atmosféry, ohřívač jádra či továrna na spalování paliva, která následně vypouští do atmosféry potřebný kyslík uhličitý. Tyto nové činnosti hráče mají své následky, a tak je možné zažít ve hře kyselé deště či otřesy půdy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.