Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Supermarket Shriek

09.06.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Supermarket Shriek je humorná závodní hra, v níž společně s vřeštící kozou nasednete do nákupního vozíku a snažíte se v co nejkratším čase projet přes různé obchody a supermarkety až k pokladně coby cílové pásce. Po trase vás čeká spousta překážek ve formě rotujících čepelí, seker, propadlin v podlaze, klouzavých louží či jam s ohněm, kterým je třeba se během zběsilé jízdy vyhnout.

Hra obsahuje přes 30 levelů a několik módů, mezi kterými nechybí závod s časem, honička s vozítkem plným masa, jízda, při níž musíte rozsypat co nejvíce hromad plechovek s fazolemi nebo jízda, při níž ještě musíte stihnout nakoupit položky z nákupního lístku. Hru je možné hrát sólo nebo společně s dalšími hráči, přičemž hru lze ovládat jak standardně na ovladači, tak v případě kooperace i přes mikrofon. Koza i kluk totiž svůj košík popohání pomocí svého řevu a stejně tak je lze popohánět ve dvou s užitím vlastních hlasivek.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.